1.7. 2020 18:00

Kúpeľňa PRED a PO: Najskôr nemoderná béžová, no teraz vás naozaj očarí!

1.7. 2020 18:00

Kúpeľňa PRED a PO: Najskôr nemoderná béžová, no teraz vás naozaj očarí!

Foto: Sweeten

Nová kúpeľňa nemusí znamenať ultra-moderný štýl, ak to nie je vaša šálka kávy. Ani títo majitelia nechceli premenu, ktorá by neladila so zvyškom domácnosti. Ich vkus bol konzervatívnejší, tradičnejší a domov si predstavovali predovšetkým ako útulné miesto. Pozrite, ako renovácia dopadla.

V pôvodnom stave zjavne majitelia v kúpeľni spojenej s WCstavili na osvedčené farby, ktoré neurazia - béžovú, bielu, čiernu. Ak sa však do tejto farebnej trojice pustia „amatéri", neraz to dopadne presne tak, ako v tomto prípade. Prinajlepšom nuda, prinajhoršom plytvanie priestorom a nesúrodosť.

Pri druhom pokuse, čiže po aktuálnej renovácii, však majitelia nezvolili prístup „urob si sáma", ale zverili svoje predstavy odborníkom. A zjavne sa obrátili na skúsených interiérových dizajnérov, pretože si vypočuli ich predstavy o štýle a atmosfére a ponúkli majiteľom návrh, ktorý by im asi nenapadol.

Biela s modrou novej kúpeľni sadli.
Biela s modrou novej kúpeľni sadli.
Zdroj: Sweeten

Celkom nová farebná škála kúpeľňu presvetlila bez toho, aby stratila na útulnosti. Kombinácia rôznych typov obkladačiek priestor zaujímavo člení, no ako celok pôsobí harmonicky. Podlaha v kúpeľni je z nezvyčajných, no elegantných dlaždíc. Sprchový kút je oveľa svetlejší a zaujímavejší, odkladanie šampónov vyriešili nikami. Vaňa je o poznanie priestrannejšia. Kombinácia bielej a modrej vyzerá veľmi príjemne.

Pozrite si podrobnosti tejto premeny v GALÉRII článku.

Zdroj: nonka
1.7. 2020 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy