8.2. 2021 18:00

Kúpeľňa PRED a PO: Predtým dve miestnosti, teraz jedna moderná s krásnou farbou

8.2. 18:00

Kúpeľňa PRED a PO: Predtým dve miestnosti, teraz jedna moderná s krásnou farbou

Foto: sugarandcloth.com

Niekedy treba zasiahnuť viac, aby sa sny premenili na skutočnonosť. V dome blogerky z sugarandcloth.com stále "mátala" stará kúpeľňa na prízemí, ktorá mala veľký potenciál. A tak ho domáci využili.

Z dvoch menších miestností, pričom jedna z nich bola len oddelenou toaletou, vznikol jeden priestor. Majitelia sa nebáli búrania, ani zmeny dispozície dverí. Tieto veľké kroky doplnili výberom nových materiálov i farieb a výsledok je naozaj krásny.

Sedemdesiate roky, ktoré delenej kúpeľni a toalete kraľovali, sú definitívne fuč. Strhli sa vstavané úložné priestory, strhla sa stena deliaca toaletu a jeden veľký priestor sa renovoval. Biele steny v kombinácii so zeleným obkladom idú ruka v ruke s modernými trendmi, pribudlo dubové drevo a vzorovaná podlaha. Jediným prvkom, ktorý ostal z pôvodného nápadu, boli tmavé detaily v podobe batérií. Tie farebne kontrastujú.

Premena starej kúpeľne - zväčšili priestor, zmenili farbu a pridali sprchový kút.
Premena starej kúpeľne - zväčšili priestor, zmenili farbu a pridali sprchový kút.
Zdroj: sugarandcloth.com

Majiteľka si splnila sen o walk-in sprchovom kúte, ktorý vznikol vďaka zväčšeniu priestoru. Toaleta je oddelená nízkou stenou a sklom, čo poskytuje dostatok súkromia a zachováva otvorený priestor. Celý dizajn vynovenej kúpeľne je pomerne minimalistický, ale v duchu moderného dizajnu a dostatočnej praktickosti. Nechýba kúsok zelene a šikovné oko si všimne aj zlaté prvky. Tie odkazujú na štýl kúpeľne na hornom poschodí domu.

Celú kúpeľňu v novom šate nájdete v galérii článku.

autor:  Gabi
8.2. 2021 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44