9.11. 2020 21:00

Kúpeľňa môže byť kdekoľvek: Pri rekonštrukcii je možné všetko...

9.11. 21:00

Kúpeľňa môže byť kdekoľvek: Pri rekonštrukcii je možné všetko...

Foto: realhomes.com

Rekonštrukcia je lákavou príležitosťou na zmenu dispozície bytu. Môžete vybúrať steny, posunúť priečky či „zameniť" miestnosti. Na pôvodnom mieste nemusí zostať ani kúpeľňa.

Nič nie je nemožné...

Chcete si splniť sen o priestrannej kúpeľni s oknom? Už vám nezväzuje ruky inštalačné jadro, v ktorého blízkosti sa musíte držať. Kúpeľňu alebo toaletu môžete presunúť hocikam. Stačí zaobstarať si sanitárne kalové čerpadlo. Inštalovať ho môžete aj dodatočne bez búrania a veľkých stavebných zásahov. Prekážkou nie je vzdialenosť a podúrovňové umiestnenie kanalizácie.

Kúpeľňa s oknom

Kúpeľňa dnes nie je len miesto pre vykonanie rýchlej hygieny, ale slúži ako relaxačná miestnosť. Predstava kúpeľne s oknom, v ktorej je dostatok svetla, môžete v nej pestovať izbové rastliny a bez problémov vyvetrať je lákavá. Pri rekonštrukcii si kúpeľňa najčastejšie vymení pozíciu s kuchyňou. Realizácia nie je náročná, pretože ide o susediace miestnosti, ktoré majú spoločný rozvod vody a odpad. Ak bol súčasťou kuchyne balkón môžete si na ňom v novej kúpeľni po večernom relaxačnom kúpeli vychutnať pohár vína.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
9.11. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44