25.3. 2020 9:00

Kuchyňa do tvaru L: Poznáte všetky jej výhody a viete ich využiť?

25.3. 9:00

Kuchyňa do tvaru L: Poznáte všetky jej výhody a viete ich využiť?

Foto: PROFIMEDIA

Nie je malá ani veľká, bude vaša super kamarátka. Jednoducho kuchyňa do tvaru L. Skvelé možnosti, útulnosť aj výborné rozvrhnutie priestoru. Vhodná do veľkých rodinných domov, ale aj do menších priestorov, kde aspoň opticky vytvorí viac miesta na varenie aj jedenie.

Maximalizujete kuchynský priestor

Rohový tvar je skvelý na to, aby ste mohli využiť viac ako len jednu stenu. Je to praktické práve tam, kde je obmedzený priestor. Pretože takto predĺžite pracovnú plochu. Stretne sa tu dizajn s účelnosťou. V  tvare písmena L sa budete cítiť ako majster priestoru. Všetko bude na dosah a vy budete mať pod palcom aj umývadlo, aj varnú dosku, priestor na pečenie a pritom ešte aj zvládnete pokrájať cibuľu. A to prakticky bez toho, aby ste sa pohli z miesta.

Skvelá kombinácia s ostrovčekom

Nikde tak nepadne vhod kuchynský ostrovček ako do objatia dvoch ramien kuchyne. Vytvorí zaujímavý stredový formát na odkladanie, alebo prídavný priestor na prácu. Veľmi zaujímavou inováciou je premena stredového ostrovčeka na plnohodnotný stolovací priestor. Alebo na barové sedenie. Pretože takto pomyselne uzatvoríte celý kuchynský priestor a vytvoríte kuchyňu aj jedálenský kút v príjemnom kompaktom balení.

autor:  Marcos
25.3. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44