13.6. 2020 15:00

Čaro efektnej kuchyne: Ani zďaleka to nie je len o kuchynskej linke...

13.6. 15:00

Čaro efektnej kuchyne: Ani zďaleka to nie je len o kuchynskej linke...

Foto: unsplash.com

V holobyte nám na identifikáciu kuchyne slúžia vývody vody, elektriky a plynu, takže sa nemôžeme nikdy pomýliť. Netreba však zabúdať, že pri "napĺňaní" tejto miestnosti to nie je iba o kuchynskej linke, ale aj z množstve neprehliadnuteľných detailov.

Vybavenie a podlaha

Nová kuchyňa a kuchynský priestor po rekonštrukcii majú spoločnú jednu vec. A to, že spočiatku nás môžu poriadne potrápiť. Bez kuchynského náčinia, hrncov a jedálenského servisu by sme boli kompletne stratení. Pre celkové pohodlie potrebujeme kvalitnú podlahu, ktorá nebude zosobňovať klzisko. Drevená podlaha nepôsobí studeným dojmom a aspoň prepojí vizuálne otvorenú dispozíciu.

Utierky s motívom

Na atmosfére domácnosti sa podieľajú aj bytové textílie. Bavlnená kuchynská utierka s tematickým motívom zapadne do kuchyne ako uliata a ešte nám pri pohľade na ňu naskočí úsmev na tvári. K obľúbeným motívom patria paradajky, kohút, kvetinový vzor alebo jednoduché štvorce či farebné pásiky. Ak skladujeme chlieb v prútenom koši, pravdepodobne ho máme vystlaný vkusnou látkou.

Zdroj: katarína
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
13.6. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44