19.1. 2021 6:00

Kuchyňa PRED a PO: Pozrite, čo dokáže čierna farba!

19.1. 6:00

Kuchyňa PRED a PO: Pozrite, čo dokáže čierna farba!

Foto: CRMLS via builderboy.com

Najpopulárnejšou voľbou medzi farbami do kuchyne je jednoznačne biela. Napriek tomu sa krása čiernej linke nedá uprieť a my tu máme dôkaz. Pozrite, ako táto farba zmenila ošúchanú drevenú klasiku v rodinnom dome.

Majitelia domu, ktorý má už cez 70 rokov, sa k nemu dostali v naozaj zastaranej podobe. Ako prvú si na prerábku vybrali kuchyňu, ktorá priam dýchala nemodernosťou. Svetlé lakované drevo, biele spotrebiče a biele steny neboli tým pravým, a tak prišla na rad profi firma. A výsledok? Ten je naozaj vydarený. 

Dizajnérka, ktorá kuchyňu navrhovala, vybrala čiernu farbu linky. K tejto radikálnej zmene pridala spotrebiče v nerezovom looku a kontrastne svetlú podlahu i steny. Na stenách sa nevyníma maľovka ani tapeta, ako býva zvykom, ale obklad z kameňa. Nielen nad pracovnou plochou, ale aj okolo okna. 

Kuchyňa bola predtým drevená, teraz čierna. Zmena je obrovská!
Kuchyňa bola predtým drevená, teraz čierna. Zmena je obrovská!
Zdroj: builderboy.com

Linka siahajúca po strop maximalizovala úložný priestor, presklené dvierka časti skriniek zase odľahčili tmavý výzor. Zmenou prešlo aj umývadlo, ktoré sa zväčšilo a dizajnovo "vystúpilo". Presne podľa moderných trendov. 

Celú premenu aj s detailmi novej kuchyne si pozrite v galérii článku. Ako sa vám pozdáva?

autor:  Gabi
19.1. 2021 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44