27.9. 2022 18:00

Krásna obývačka aj s minimálnym rozpočtom: TOP rady, ktoré musíte vedieť

27.9. 2022 18:00

Krásna obývačka aj s minimálnym rozpočtom: TOP rady, ktoré musíte vedieť

Foto: Ikea

Najživšie miesto v dome. Chceme, aby bolo nielen funkčné, ale aj pekné. Ak vo vašej obývačke nastal čas na zmenu, určite sa vám zídu naše dobré rady, ako ju zariadiť, hoci máte limitovaný rozpočet.

Pred tým, než začnete nakupovať nové kúsky, pozrite sa na to, čo máte doma. Niekedy stačí len zmeniť rozmiestnenie jednotlivých kúskov. Namiesto tradičného usporiadania typu konferenčný stolík v strede a sedačka pri stene oproti televízoru skúste nábytok odtiahnuť od stien, dať pohovku do priestoru. Prehodnoťte množstvo nábytku a čo sa dá, dajte preč. Miestnosť bude pôsobiť väčšie.

Lacné, ale šik 

Vneste do miestnosti kus svojej osobnosti. Vystavte svoje spomienky, zbierky, suveníry, ktoré dodajú interiéru teplo domova. Miestnosť bude pôsobiť útulne.

Knihy sú krásne a skvelo poslúžia aj ako dekorácia. Nemusíte mať veľkú knižnicu, stačí menšia polička. Pár zaujímavých kníh položte na stolík či skrinku. Bude to vyzerať neskutočne štýlovo.

Namiesto míňania peňazí na nový nábytok sa poobzerajte po starších kúskoch, ktoré máte doma schované na povale alebo v garáži. Možno objavíte komodu, ktorej stačí nový náter, alebo kreslo po babke, ktoré dáte prečalúniť.

Viac tipov na ďalších stranách...

autor:  Jana Vrbová
27.9. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy