22.6. 2020 9:00

Krásna aj šikovná: Pozrite, ako si Miriam Kalisová sama zmenila bývanie

22.6. 9:00

Krásna aj šikovná: Pozrite, ako si Miriam Kalisová sama zmenila bývanie

Foto: Instagram

Známa moderátorka už menila svoj byt niekoľkokrát. Na zmenu sa vždy teší a veľa vecí si v pohode dokáže urobiť aj sama. Pozrite sa, ako sa jej to podarilo.

Kým bývala Miriam s Martinom Šmahelom, steny v celom byte mali výrazné farby.  V obývačke boli fialové a hráškovozelené, k tomu zlato-oranžové závesy, na stene s obkladom mali spoločnú fotografiu a v rohu miestnosti sme si všimli stojan na maľovanie.

Terapia maľovaním

Pred rokmi totiž v sebe objavila talent, o ktorom dlhé roky ani netušila. Schopnosť maľovať. A nie sú to žiadne  čarbanice, ale pekné diela. "Maľovanie mi veľmi pomáha, keď mi je psychicky horšie," takýmto spôsobom dostane zo seba všetky negatívne emócie, vyznala sa sympatická celebrita.

Miriam Kalisová veľmi rada maľuje.
Miriam Kalisová veľmi rada maľuje.
Zdroj: Instagram

Hotová divočina

Vďaka svojim nápadom a odhodlaniu  zmenila aj kuchyňu. Predtým bola tmavá  s pomarančovými stenami, doslova divočina. Teraz sú kuchyňa aj obývačka ladené do biela s levanduľovými stenami. "Za tie roky som sa asi upokojila,“ prezrádza s úsmevom Miriam, ktorá je s bývaním spokojnejšia.

Nemajú? Urobím si sama!

"V tej tmavej som sa už necítila dobre. Začala som hľadať a vyberať novú kuchyňu, ale žiadna nebola taká, akú som si predstavovala. Tak som si ju prerobila sama,“ vraví Miriam, ktorá dala odmontovať dvierka, vybrúsila ich, natrela slonovinovou farbou, potom ošmirgľovala rohy, aby vyzerali ako ošúchané a nakoniec na ne namontovala nové úchytky.

Kuchyňu má teraz v iných farbách.
Kuchyňu má teraz v iných farbách.
Zdroj: Instagram

Čosi sa tu pečie...

"Zo starej kuchyne mám teraz úplne novú,“ tešila sa sympatická moderátorka, pre ktorú je kuchyňa veľmi dôležitá, pretože pripravuje kuchárske knihy a dookola v nej varí. Pre  dcérku najradšej pripravuje šúlance s makom a pre seba slivkové gule.

Pozrite si jej bývanie predtým a potom v galérii článku. 

autor:  Daniela
22.6. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44