27.11. 2019 18:00

TOTO je skvelý kus nábytku. 5 dôvodov, prečo ho musíte mať!

27.11. 18:00

TOTO je skvelý kus nábytku. 5 dôvodov, prečo ho musíte mať!

Foto: Radomír

Väčšina ľudí o stolíku v predsieni neuvažuje. Niektoré miestnosti sú také úzke, že sa v nich dá ťažko otočiť, a nie aby v nich zaberal miesto stolík. V prípade konzolového stolíka to neplatí. Zmestí sa kdekoľvek a má množstvo výhod. Týchto päť dôvodov vás presvedčí, že ho musíte mať aj vy.

Pretože potrebujete viac miesta

Konzolové stolíky majú rôzne veľkosti i podoby, preto sa bez problémov zmestia do akejkoľvek veľkej predsiene, často vďaka nemu vyplníte aj inak nevyužiteľné miesta. Stolík zaberie minimum priestoru na podlahe. Do úzkych predsiení existujú aj závesné alebo sklopné typy. Stolík poskytne odkladací priestor na vrchnej doske aj v zásuvke. Vrchnú dosku využijete na odkladanie kľúčov a pošty, do zásuvky uložíte ďalšie dôležité predmety, napríklad vosk na topánky, náhradné šnúrky, impregnačný sprej... Úložnú kapacitu ešte môžete rozšíriť o menšie misky a košíky na rôzne drobnosti.

Pretože stále niečo hľadáte

Konzolový stolík je ideálny na odkladanie dôležitých „drobností“ ako sú napríklad kľúče a mobil. Je vždy k dispozícii poslúžiť, podrží vám veci, kým sa upravíte pred odchodom alebo potrebujete voľné ruky po príchode domov. Predsieň je prvé a posledné miesto, cez ktoré musíte prejsť preto je praktické pripraviť si na stolík veci, ktoré si potrebujete ráno vziať do práce. Jednoducho si ich už večer odložíte na stolík. Keď si na tento „rituál“ zvyknete, zistíte, že konzolový stolík vám nesmierne uľahčil život.

Kreslá aj stolík sú tvarovo výrazné, rovnako ako oblúk schodiska. Farby poťahov sú však neutrálne a zjemňujú celý dojem.
Kreslá aj stolík sú tvarovo výrazné, rovnako ako oblúk schodiska. Farby poťahov sú však neutrálne a zjemňujú celý dojem.
Zdroj: Profimedia.sk

Pretože robí skvelý prvý dojem

Prvý dojem je dôležitý a platí to nielen pri ľuďoch. Konzolový stolík zaručene zvýši estetický dojem aj z jednoducho zariadenej predsiene. Na stolík uložte drobné dekorácie či vázu s kvetmi. Predsieň s nimi získa útulnejší a luxusnejší vzhľad. Dekoráciou je i samotný stolík, ktorý dokáže upútať povrchovou úpravou, materiálom alebo zaujímavou tvarom.

 

Pretože neexistujú iné možnosti

Malý okrúhly alebo štvorcový stolík zaberú priveľa miesta, hrozí dokonca riziko úrazu, keď narazíte na hranu. Konzolový stolík je vynikajúci kompromis – tenký a elegantný, v rôznych veľkostiach. Získate odkladací priestor a stále vám v predsieni ostane priestor na voľný a bezpečný pohyb. A nemusíte ho mať len v predsieni. Jeho potenciál určite oceníte aj v inej miestnosti.

Takýto grilovací stolík na terase naozaj nemá hocikto. Sklo by malo byť určite teplovzdorné, aby ste sa nepopálili.
Takýto grilovací stolík na terase naozaj nemá hocikto. Sklo by malo byť určite teplovzdorné, aby ste sa nepopálili.
Zdroj: Profimedia.sk

Pretože si ho môžete dovoliť

Konzolový stolík je riešenie pre každú peňaženku, preto neváhajte a šup do obchodu! Zistíte, že výber materiálov, tvarov a štýlov je pestrý, že budete mať problém, pre ktorý sa rozhodnúť. Pri výbere sa nemusíte riadiť žiadnymi pravidlami. Konzolový stolík je atraktívny prvok, ktorý absolútne nemusí štýlovo ladiť so zvyškom zariadenia v predsieni.

 

Viac konzolových stolíkov si môžete pozrieť v galérii.

autor:  Radomír
27.11. 2019 18:00
Diskusia  ()
Diskusia
44