4.8. 2020 9:00

Komu patrí jeden z nakrajších domov v Amerike? Je to skutočný dizajnérsky skvost - pozrite!

4.8. 9:00

Komu patrí jeden z nakrajších domov v Amerike? Je to skutočný dizajnérsky skvost - pozrite!

Foto: AD

Úspešná kariéra jej vyniesla nemalé peniaze, ale to aj jej koníček - nehnuteľnosti. Americká moderátorka, scénaristka, herečka a producentka Ellen DeGeneres žije už vyše 12 rokov v prekrásnom bungalove v Kalifornii.

Ellen DeGeneres sa okrem svojej profesie venuje aj kúpe a predaju nehnuteľností, na čom zarába obrovské peniaze. Kúpi dom, prerobí ho a so ziskom predá. Hovorí však, že peniaze nie sú to, prečo to robí. Obnova nehnuteľností je aj jej koníčkom. Vidno to na jej vlastnom bývaní.

Spojenie prírody a umenia

Dom v Kalifornije jedným z jej dizajnérskych "diel". Podarilo sa jej za pomoci odborníkov vytvoriť z neho  jedno z najkrajších miest na svete. Spojenie prírody a umenia cítiť nielen v interiéri, ale aj v  záhrade, kde sú zakomponované umelecké  diela. Očaria nielen svojou umeleckou hodnotou, ale aj umiestnením na starostlivo vybratom mieste.

Terasa s kozubom a sochami.
Terasa s kozubom a sochami.
Zdroj: AD

Príroda v interiéri

Ellen sa avšak snažila vniesť prírodu aj dnu do interiéru. Podarilo sa jej to prírodnými  materiálmi, monožtsvom zelene a čo je zaujímavé, do stredu jeden z miestností zasadila skutočný strom, ku ktorému sa cez svetlík dostáva dostatok svetla.

Necítiť rozdiel

Celý bungalov je koncipovaný tak, že aj v interiéri máte vďaka celosklenným plochám pocit, akoby ste boli v záhrade. Steny sú prevažne biele, čo bol však zámer, aby vynikli obrazy. Sú tu však aj zaujímavé solitéry ako napríklad sedenie na ovci, nástenná lampa v podobe húb, strom s lampášikmi... Stačí si len pozrieť fotografie v našej galérii a objavíte ďalšie zaujímavosti domu Ellen DeGeneres.

autor:  Daniela
4.8. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44