8.6. 2020 6:00

Kompletná renovácia domu: Novú kúpeľňu by ste nespoznali a tie podlahy!

8.6. 6:00

Kompletná renovácia domu: Novú kúpeľňu by ste nespoznali a tie podlahy!

Foto: everythinghomedesigns.com

Premeny bývania bývajú náročné., avšak výsledok zväčša stojí za to. Pozrite sa na dom, ktorý "zaspal" v 90-tych rokoch a teraz si ho do rúk vzali profesionáli. Majitelia nechceli veľa búrať, no zmena farieb a zariadenia spravila napriek tomu svoje.

Klasickú drevenú kuchynskú linku vystriedala typovo podobná, no dizajnovo modernejšia verzia. V krémovej farbe sa miestnosť doslova otvorila a vďačiť za to môže aj presvetlenému ostrovčeku. Ostal ten istý, zmenila sa len doska a jeho povrchová farba. Stoličky k ostrovčeku sú pôvodné a zmodernizovanému dizajnu vôbec neubrali na efekte.

V celom dome sa menili podlahy. Už v kuchyni vidieť radikálnu zmenu farby, výraznejší je aj vzor dreva. Jeho efekt sa vyníma najmä v predsieni, kde nahradil pôvodnú jednofarebnú dlažbu. V tejto miestnosti sa potvrdilo, že niekedy netreba veľa a rozdiel je naozaj skvelý. Stačilo tmavé zábradlie na schodisku a dom má celkom nový štýl.

Renovácia bývania, ktoré vyzeralo ako z 90-tych rokov.
Renovácia bývania, ktoré vyzeralo ako z 90-tych rokov.
Zdroj: PunchBugMarketing

Snáď najväčšou modernizáciou prešla kúpeľňa. Vaňu nahradil sprchový kút so sedením, zmizol aj schodík a najmä koberec. Bez maľovaných ornamentov na stene sa miestnosť odela do svetlého odtieňa a pôsobí ako nová.

Pozrite si zábery zo sympatickej renovácie domu v GALÉRII.

autor:  Gabi
8.6. 2020 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44