14.9. 2022 18:00

Jednoduché farby, ale tie detaily! Táto kúpeľňa vyšla na jednotku

14.9. 18:00

Jednoduché farby, ale tie detaily! Táto kúpeľňa vyšla na jednotku

Foto: Bonami / Scraperka

Blogerka Ania Dominik, známa ako Scraperka, mala pri zariaďovaní svojej priestrannej kúpeľne jasnú víziu – chcela zmiešať klasické kúsky s minimalistickými a dosiahnuť efekt domáceho spa.

V tejto kúpeľni nie je nič náhodné. Majiteľka si všetko premyslela a skombinovala bielu keramiku, masívne drevo a kovové prvky. Vznikol jedinečný mid-century štýl, ktorý vďaka jednoduchej farebnosti pôsobí aj cez veľké množstvo zlatých prvkov vzdušne.

Ania doplnila klasický obklad na stenách čiernobielou podlahou a ako vidno, ide o nenásilnú kombináciu. Veľkú úlohu v kúpeľni zohrávajú ratanové prvky a drevo, takisto aj pozlátené retro kohútiky a radiátor. Práve efekt dotvára dojem luxusu. Nechýbajú doplnky ako uteráky, zrkadlá, organizéry alebo nádobky, ktoré majiteľka prispôsobuje štýlu.

Kúpeľňa zaujme kombináciou minimalizmu a klasiky.
Kúpeľňa zaujme kombináciou minimalizmu a klasiky.
Zdroj: Bonami / Scraperka

"Najviac zbožňujem svoju vaňu a večerné domáce spa. Zapálim sviečky, pustím obľúbenú hudbu a do kúpeľa pridám aromatický olejček. Kniha, hrnček horúceho čaju alebo pohárik vína a som v nebi," vyznáva sa. Vo svojej priestrannej kúpeľni sa nebála kombinácie moderného a tradičného, teda minimalizmu s klasikou. Ako sa vám páči výsledok?

Detaily si pozrite v galérii >>>

autor:  Gabi
14.9. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy