15.4. 2019 16:30

Je pre vás lepšia sprcha alebo vaňa? Poznáme odpoveď!

15.4. 2019 16:30

Je pre vás lepšia sprcha alebo vaňa? Poznáme odpoveď!

Obyčajná sprcha alebo masážne centrum? Čo by ste si viac priali, na čo máte dostatok financií a čo skutočne potrebujete?!

Je pre vás lepšia sprcha alebo vaňa? Poznáme odpoveď!

Túžite doma po skutočnom relaxe a príjemnom uvoľnení po náročnom dni v práci? Nie vždy máme čas zájsť na masáž alebo niekam do wellnessu, a načo vlastne niekam chodiť, ak si môžete tieto príjemné veci vychutnať priamo doma?

Ostatní práve čítajú: Televízor v obývačke potrebujete, aj keď ho nepozeráte: Dôvod vás prekvapí

Áno, aj bežná sprcha vám môže ponúknuť viac, a to bez toho, aby ste ju museli draho prerábať. Prirodzene, všetko záleží od toho, čo si želáte a hlavne, čo vám peňaženka umožní. Od masážnej hlavice až po plnohodnotné wellness centrum vo vašej vani.

Je pre vás lepšia sprcha alebo vaňa? Poznáme odpoveď!

 

Sprcha alebo vaňa?

Moderný životný štýl prináša so sebou mnohé zmeny. Ľudia vymieňajú vane plné horúcej vody za rýchle osviežujúce sprchy. Sprchový kút šetrí priestor, čas a za predpokladu, že sa nesprchujeme hodinu, tak aj vodu. Tradičná vaňa nám zas vie poskytnúť príjemnú relaxáciu v podobe kúpeľa, vieme v nej niečo preprať, poumývať či okúpať deti, alebo domáceho miláčika.

Ostatní práve čítajú: Polovica Slovákov má v obývačke zlé osvetlenie: Akú lampu potrebujete, aby ste si neničili zrak?

S ohľadom na prírodu i financie

Medzi prvými kritériami, na ktoré je potrebné myslieť, je finančná, ale aj ekologická záťaž, ktorú môže predstavovať dodatočné zariadenie vo vašej kúpeľni. Preto počítajte nielen s obstarávacou cenou, ale aj s položkami na prevádzku a so zvýšenú spotrebu vody, v niektorých prípadoch aj elektriny.

Ostatní práve čítajú: Spojená kuchyňa s obývačkou - áno alebo nie?!

Pri výbere akéhokoľvek zariadenia sa rozhodne zaujímajte o spotrebu a možnosti úspor, inak vás relax vyjde drahšie, než ste si želali.

Je pre vás lepšia sprcha alebo vaňa? Poznáme odpoveď!

 

Obratom ruky

Ak očakávate od sprchy rýchle uvoľnenie po náročnom dni, hľadajte v špecializovaných obchodoch sprchové hlavice s rôznymi funkciami. Väčšina z nich myslí aj na úsporu vody a dokáže poskytnúť príjemný relax priamo počas vašej večernej alebo rannej sprchy.

Ostatní práve čítajú: Malý byt, ale veľa hostí? Zväčšite ho bez búrania stien

Väčšiu investíciu predstavujú masážne panely, ktoré sú doslova relaxačným centrom. Ich výhodou je viac masážnych vodných programov či nastavenie rôznej intenzity prúdu vody. Inštalácia môže byť náročnejšia a aj vstupné náklady sú vyššie.

Ostatní práve čítajú: Chcete mať záhradu s trávnikom ako zo žurnálu?

A čo takto masážna vaňa?

Ak skôr uprednostňujete relax vo vani, môže byť pre vás riešením výber novej vane so zabudovanými tryskami a masážnymi programami s rôznymi stupňami náročnosti.

Je pre vás lepšia sprcha alebo vaňa? Poznáme odpoveď!

 

Aj keď by sa mohlo zdať, že ide na prvý pohľad o poriadny luxus, masážnu vaňu využijete aj pri mnohých zdravotných problémoch, kedy poskytuje nielen vítanú úľavu, ale naopak môže napomôcť pri zlepšovaní zdravotného stavu.

Ostatní práve čítajú: Týchto 5 rastlín do obývačky prináša pokoj, zdravie a šťastie

Náš tip pre unavené nohy

Nechce sa vám robiť zmeny v kúpeľni? Možno si najviac starostlivosti zaslúžia vaše nohy. Pohodlne sa usaďte do kresla a ponorte svoje unavené nohy do masážnej vaničky. Hľadajte spotrebič s viacerými programami a s automatickým udržiavaním teploty vody.

Inšpirujte sa trendy sprchovými kútmi a štýlovými vaňami v našej GALÉRII.

Zdroj: agáta
15.4. 2019 16:30
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44