20.4. 2020 18:00

Jarné feng šuej tipy: Upracte nielen prach, ale aj energie v dome!

20.4. 18:00

Jarné feng šuej tipy: Upracte nielen prach, ale aj energie v dome!

Foto: Today Show

Upratovanie počas jari neobíde žiadnu domácnosť. Ale čo tak nevyčistiť len povrchy, ale ísť aj poriadne do hĺbky? Nemyslíme tým tepovanie, ale upratovanie aj na energetickej úrovni. Feng šuej má totiž poruke pár tipov, ako upratať priestor a vyčistiť ho nielen od prachu, ale aj energeticky.

Očistite priestor

Váš domov by mal byť generátor dobrej energie. Lenže čím viac je generátor zanesený zbytočnosťami, o to horšie sa doma budete cítiť, žiť a nabíjať sa energiou. Každý zdroj sa totiž môže zašpiniť a preto je nutné odstrániť nánosy. V domácnosti sú to staré a nepotrebné veci. Preto je nutné spraviť kompletnú očistu a vyhodiť minimálne 9 vecí, ktoré ste počas minulého roka nepoužili. Skúste to. Váš domov sa odľahčí a energia v ňom bude  omnoho sviežejšia. Taká jarná.

Vyčistite skrine

Keď ste sa sťahovali do nového príbytku, objem skríň vám stačil. Prejde pár rokov a zrazu je miesta menej a menej. Dôvod? Neaplikujete systém feng šuej upratovania v praxi. Ten sa týka aj priestoru vašich skríň. Okrem prachu, vyčistenia spodných častí, poličiek, výmeny vonného mydla je vhodné pretriediť aj oblečenie. Áno, vytriediť aj obľúbené kúsky, ktoré už viete, že nosiť nebudete.

autor:  Marcos
20.4. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44