4.2. 2020 21:00

Interiér v štýle botanic chic: Toto si rozhodne zamilujete!

4.2. 21:00

Interiér v štýle botanic chic: Toto si rozhodne zamilujete!

Foto: instagram

Už ste počuli o trende nazvanom botanic chic? Možno nie, ale určite ste už videli interiéry zariadené práve v tomto duchu. Zalichotí nielen romantickým dušiam, ale každému kto túži vniesť do svojho bývania eleganciu, ladnosť a pohodlie.

Ak máte dojem, že by mohol byť štýl botanic chic inšpirovaný doslova botanickou záhradou, tak máte pravdu. Aktuálne trendy siahajú presne po prírodných motívoch, farbách ale aj jemných materiáloch, ktoré vnesú aj ku vám domov luxus, hravosť a tiež štipku glamour štýlu.

Vytvorte si príjemné prostredie na odpočinok a relaxáciu.
Vytvorte si príjemné prostredie na odpočinok a relaxáciu.
Zdroj: instagram

Kam všade?

Všade! A je jedno či ide o obliečky na ozdobné vankúše alebo čalúnenie sedačiek a kresiel. Samozrejme, pohodlie zohráva svoju dôležitú úlohu, preto k sebe domov prineste sedačky, kreslá, taburetky a mnoho dekorácií, ktoré pohladia telo i dušu.

Typickým prvkom botanical chic štýlu sú jemné prírodné motívy. Ak vaše srdce piští po ružiach a sakurách, elegantných kvetinových motívoch a prevažne sviežich pastelových farbách, tak ste siahli správne! Pridajte aj ďalšie prvky, ktoré sa objavujú už niekoľko uplynulých sezón.

Áno, treba pridať lesklé doplnky,  kovové nožičky na stoloch a stoličkách či rámoch stolíkov, zrkadiel i podnosov. Siahnite po zlate, prípadne striebre. Dokonalý dojem dosiahnete kombinovaním so zelenými odtieňmi a drevom.

Ešte viac prírodných prvkov vnesiete do miestnosti tapetami s prírodnými motívmi. Veľmi elegantne pôsobia luxusné látkové tapety, ak sa však nehodia do vášho konceptu, siahnite po bohatých závesoch s týmito motívmi. Pokračovanie na 2. strane.

Viac z tohto štýlu si môžete pozrieť v našej galérii.

Nebojte sa ani výraznejších farieb.
Nebojte sa ani výraznejších farieb.
Zdroj: instagram
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
4.2. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44