11.6. 2019 14:00

Už ich zverejnili! Toto sú horúce kúpeľňové trendy na rok 2020

11.6. 2019 14:00

Už ich zverejnili! Toto sú horúce kúpeľňové trendy na rok 2020

Kam bude smerovať architektúra v kúpeľni? My to už vieme!

Už ich zverejnili! Toto sú horúce kúpeľňové trendy na rok 2020

Chcete zmeniť tvár vašej kúpeľne? Tak prečo nestaviť na aktuálne trendy v architektúre. Byť moderný totiž neznamená len mať skvelé veci, ktoré patria medzi vychytávky. Je to aj o tom, že si doprajete technologické a estetické výdobytky. A čo bude IN v ďalšom období?

Pozrite si aj: 3 čistiaci pomocníci, ktorí nesmú v kuchyni chýbať

Trendy sú už na svete

Určovanie dizajnových trendov je každý rok veľká alchýmia. National Kitchen & Bath Association pre rok 2020 vytiahla silné tromfy. Už každoročne predstavujú novinky, ktoré by sa mali stať hlavnými vlajkovými loďami pri zariaďovaní. V tomto roku sa pozornosť sústredí na temnejšie farby, ktoré sú však rezané atraktívnymi tvarmi, robusnými konštrukciami a 3D doplnkami.

Už ich zverejnili! Toto sú horúce kúpeľňové trendy na rok 2020

 

Pravé umelecké pokusy

Jedným z nových trendov kúpeľní bude inovácia. To znamená, že návštevy u vás doma budú chvíľu premýšľať, ako zapnúť vodu v umývadle alebo spláchnuť toaletu. Dokonca moderné technológie už umožňujú opustiť aj hranice bežnej sanity a vrhnúť sa na prvky vytlačené v 3D tlačiarni. Vďaka tomu môžete dostať doplnky, ktoré vyzerajú ako z kozmickej lode. Inovácie sú skrátka trendy a nič nimi nepokazíte.

Pozrite si aj: KitchenAid oslavuje sté výročie limitovanou edíciou robota prémiovej rady Artisan

Vymeňte bledé kachličky a bielu sanitu

Ak ste si podľa minulých rokov mysleli, že svetlé farby a biela sanita sú stávka na istotu, tak vás sklameme. V roku 2020 to už neplatí a nebude to platiť ani v rokoch najbližších. Béžové kúpeľne s chrómovými batériami nechajte minulosti. Zlato, patina a tmavé farby sú stávkou na istotu, ktorá je v kurze. Pritom nezáleží na tom, či stavíte na kohútiky, alebo pákovú batériu, ak bude v zlatej farbe.

Pozrite si aj: Vyhnite sa im! Chyby v zariaďovaní malého priestoru, ktoré robí skoro každý

Čierna sa sťahuje aj do malých priestorov

Kedysi bola doménou hál, ale dnes sa musí uskromniť táto farba aj s menšími rozmermi. Navyše, vďaka kontrastom priestor kúpeľne nezmenšuje, takže sa nemusíte báť toho, že by ste mali pocit tesného priestoru. Kontrasty s tmavou farbou sú presne to, za čo je vhodné vymeniť nevýrazné zemité obklady.

Už ich zverejnili! Toto sú horúce kúpeľňové trendy na rok 2020

 

Otvorené sprchy a stojace vane

Sprchové kúty vymeňte za bezbariérové priestory a ak túžite po vani, tak stavte na obliny samostatne stojacej. Niekedy je lepšie spraviť si priestrannejší kút, ako natlačiť vaňu do kúpeľne, kde zaberá väčšiu časť plochy. Otvorené sprchové kúty sú výzva roku 2020 pre malé kúpeľne. Stavte aj vy na tento trend, neoľutujete.

Krásnymi kúpeľňami sa inšpirujte v našej GALÉRII. TOP kúpeľňami pre tento rok sa môžete nadchnúť aj vo VIDEU.

Zdroj: marcos
11.6. 2019 14:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44