10.1. 2020 12:00

Horúci trend, pri ktorom na veľkosti záleží: Plagáty v interiéri

10.1. 12:00

Horúci trend, pri ktorom na veľkosti záleží: Plagáty v interiéri

Sterilný a fádny - tak pôsobí interiér bez dekorácií. Pritom práve steny ponúkajú veľkú plochu na vizuálnu prezentáciu. Vďaka plagátom získate vynovený domov, na ktorý miniete len pár eur.

Umenie za málo peňazí

Plagáty sú skvelým príkladom, ako získať za málo peňazí veľa muziky. Vo forme plagátu dnes zoženiete čokoľvek - reprodukciu obrazu od slávneho maliara, panorámu veľkomesta či tropického raja, motivačný citát... Motívov je množstvo. Zo širokej ponuky si vyberie každý. Pri plagátoch tak určite neplatí, že je určený len tínedžerom, ktorí si nimi vedia oblepiť celú izbu.

V ráme aj bez neho

Plagáty sú dostupné v rôznych veľkostiach a vy ich môžete priamo nalepiť na stenu alebo zavesiť v ráme. Prostredníctvom vhodne zvoleného motívu zviditeľníte svoju záľubu, budete vlastniť domáce zviera, na ktoré máte alergiu, môžete žiť na mieste, ktoré túžite navštíviť či dokonca vyjadriť svoj názor. Záleží iba na vašom vkuse a štýle interiéru. Do jednej miestnosti dokonca môžete bez obáv umiestniť niekoľko plagátov, ktoré spolu tematicky súvisia.

Horúci trend, pri ktorom na veľkosti záleží: Plagáty v interiéri
Zdroj: ceskenoviny.cz

 

Dôležitá je kvalita

Pri plagátoch je prvoradá kvalita. Nekvalitná tlač, rozmazané línie a farby kazia celkový dojem. Výsledok ovplyvňuje nielen gramáž papiera, ale aj spôsob tlače. Pre čo najvernejšie farby sa využíva digitálna tlač, ofsetová tlač je drahšia a rentabilná až pri veľkom počte kópií. Dlhšiu trvanlivosť plagátom prepožičia UV lak alebo zalaminovanie v lesklej či matnej fólii. Pokračovanie na 2. strane.

Vstúpte do našej galérie a garantujeme vám, že plagátom v interiéri určite prídete na chuť.

Zdroj: radomír
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
10.1. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44