20.5. 2020 18:00

Hnedé sedačky, ktoré nenudia: Pozrite si super kombinácie do obývačky

20.5. 18:00

Hnedé sedačky, ktoré nenudia: Pozrite si super kombinácie do obývačky

Foto: archív NMH

Nezriedka sa stáva, že hnedá sedačka v obývačke je riadna nuda. Ak si však dobre vyberiete ostatné doplnky a farby - a najmä, ak odoláte pokušeniu ladiť hnedú s béžovou - môže obývačka nabrať skutočný štýl.

Hnedá s čiernou a bielou

Kombinácia gaštanovej alebo orieškovej s farbami-nefarbami, čiže s čiernou a bielou je stávka na istotu. Tu sa nič nedá pokaziť. Zvlášť, ak ich rozumne skombinujete so živou zeleňou a pár doplnkami. Ideálne je zamerať sa na dekorácie, ktoré majú zaujímavú štruktúru - napríklad vypletanie, vyšívanie, strapce alebo kožušiny.

Nuda? kdeže, hnedá sedačka môže vyzerať úžasne.
Nuda? kdeže, hnedá sedačka môže vyzerať úžasne.
Zdroj: archív NMH

Hnedá miluje sivú

Ak je pre vás čierno-biely kontrast priveľmi intenzívny, namiesto béžovej zvoľte radšej svetlosivú. Je to farba z chladnejšieho spektra, ktorá priestoru ponúkne vyváženosť. Ak čiernu nahradíte sivou, bielu možno vymeniť za jemnú farbu slonoviny.

Hnedá s modrou zaujme

Tí najodvážnejší sa však nemusia držať pri výbere farieb takýchto „istôt". Hnedá - a zvlášť gaštanová alebo koňaková - totiž výborne ladia s lomenými modrými odtieňmi. Farby ako oceľovomodrá, dymovomodrá alebo farba súmraku vyzerajú v kombinácii s teplými hnedými odtieňmi naozaj štýlovo.

Inšpirujte sa vo videu, ako štýlovo doplniť interiér:

Pozrite si viac inšpirácií na hnedé sedačky v galérii článku.

Zdroj: nonka
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
20.5. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44