16.7. 2020 15:00

Hľadáte kuchyňu, ale nechcete bielu? Inšpirujte sa týmito odtieňmi

16.7. 15:00

Hľadáte kuchyňu, ale nechcete bielu? Inšpirujte sa týmito odtieňmi

Foto: Plain english cupboardmakers

Kuchyne v tlmených farbách si, ako sa zdá, už viac nebudú stáť na okraji záujmu. Od svetlej sivej až po machovú zelenú, trendové kuchynské linky už nie sú len drevené alebo biele.

Ešte pred pár rokmi by platilo, že farebná kuchynská linka je skôr výnimkou, pre ktorú sa rozhodne len málo ľudí. Možno to platilo v čase, keď sa predstavovali „dizajnovky" ako linka v červenej, žltej alebo kráľovskej modrej farbe.

Súčasné trendy však naznačujú, že monotónnosť dvojitej voľby (biela alebo niektorý druh dreva) je definitívne preč. Ak aj vy hľadáte kuchynskú linku, ktorá bude farebne zaujímavá, no nie ste fanúšikom čiernej farby v kuchyni, máme tu hneď niekoľko originálnejších možností. A pritom ide o farby, ktoré sú dostatočne nevtieravé a elegantné na to, aby len tak ľahko nevyšli z módy. Tak teda, nájde sa medzi nimi taká, ktorá vás uchváti?

Biela v kombinácii s drevom je nadčasová, ale nudná.
Biela v kombinácii s drevom je nadčasová, ale nudná.
Zdroj: Plain english cupboardmakers

Jednou z jemných kombinácií je použiť namiesto chirurgicky ostrej bielej farby o čosi jemnejší odtieň svetlej béžovej, sivej alebo odtieňa tzv. taupe (čítaj toup) - svetlej sivobéžovej farby. Najmä a vkombinácii so svetlým drevom, napríklad na podlahe alebo pracovnej doske, ide o vskutku nadčasovú a veľmi noblesnú kombináciu.

Zdroj: nonka zdroj foto: plain english cupboardmakers
16.7. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44