31.3. 2020 18:00

FOTO Stena za manželskou posteľou: Môže byť krásnym priestorom

31.3. 18:00

FOTO Stena za manželskou posteľou: Môže byť krásnym priestorom

Foto: MaxPixel's contributors

Možno už niekoľko mesiacov pozeráte na priestor nad posteľou. Možno práve teraz, keď doma trávite viac času, je ideálne obdobie, zmeniť ho. Inšpirácie nie je nikdy dosť. Niektoré nápady si môžete vyrobiť, iné objedať a množstvo je aj takých, ktoré si upravíte podľa ľubovôle.

Rodinné spomienky

Veľmi pekná možnosť je spraviť si nad posteľou album spoločných chvíľ. Stačia šikovné ruky a tlačiareň na fotografie. Síce sa dajú rôzne rámiky a kolekcia rámov aj kúpiť, pôsobia pekne dizajnovo aj moderne, ale ak chcete ušetriť, ide to aj inak. Máte možnosť nad posteľ zavesiť veľký rám, pretkať ho šnúrkami, či špagátmi a uchytiť na ne fotografie. Prípadne môžete zvoliť aj len niekoľko pekných umeleckých fotiek, na ktorých budete vy s partnerom. Možnosťou je aj vytvorenie rôznorodých časových fotiek spoločného života. Niečo pekné na zaspávanie aj ranné prebúdzanie.

Sexi tapeta

Veľmi jednoduché a pritom estetické riešenie. Spoza čela postele môžete nechať vyrásť kvety alebo aj kvetnaté myšlienky. Nápisy na stene totiž zažívajú boom. Motivačný citát, pekná pravda do života. To všetko je skvelé, ak sa chcete nakopnúť ráno hneď niečím pozitívnym. Pretože pozitívne ráno robí lepší deň. Inšpirovať sa vďaka stene za posteľou je určite dobrou voľbou.

autor:  Marcos
31.3. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44