6.9. 2020 18:00

FOTO Meníme vaše bývanie: Víkendový domček nabral celkom nový vzhľad

6.9. 2020 18:00

FOTO Meníme vaše bývanie: Víkendový domček nabral celkom nový vzhľad

Foto: Stana TOPOLSKA

Chata, ktorú si kúpil pán Stano, bola síce nová, ale neútulná, preto v nej jeho rodina netrávila veľa času. Po premene sa z nej stal domov, odkiaľ sa na konci víkendu nikomu nechce odísť.

Stano od detstva sníval, že ako dospelý bude milionárom a kúpi si vilu na Floride. To mu síce nevyšlo, ale svojho sna sa nevzdal. Rozhodol sa preto kúpiť víkendový dom pri jazere vo Vojke. Domček sa nachádza v krásnom prostredí hneď pri vode. Majiteľ sa pokúšal najskôr zariadiť ho sám využitím staršieho nábytku, drevotriesky a paliet, ale s výsledkom nebol spokojný. Preto sa rozhodol vložiť túto prácu do rúk odborníkov z relácie Nové bývanie Dizajn s nádejou, že architekt Michal Skrak si s interiérom poradí.

Jedáleň

Na jej mieste bola predtým provizórna posteľ z paliet a namiesto stolíkov boli debničky. Michalovi sa nepáčilo, že sa nachádza na najfrekventovanejšom mieste, preto spálňu zrušil a navrhol tam jedálenský kút, ktorý pozostáva z veľkého dreveného stola pre 6 až 8 osôb. Na stenu ako dekoráciu vhodnú pre toto prostredie použil dve veslá.

autor:  Daniela Mýtna
6.9. 2020 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy