23.10. 2020 6:00

Feng šuej na zlepšenie imunity: Riaďte sa doma týmito zásadami

23.10. 6:00

Feng šuej na zlepšenie imunity: Riaďte sa doma týmito zásadami

Foto: archív

Všetko ide, keď sa chce. Dokonca aj zlepšiť zdravie pomocou zariadenia bývania. Nejde o žiadne čary ani bosorácke triky, ale využitie prastarých čínskych techník zosúladenia bývania s potrebami duše aj tela. Takáto harmónia potom pozitívne ovplyvňuje aj naše zdravie.

Upratujte

Na pracovnom stole, v obývačke, v kuchyni. Je dôležité, aby každá vec mala svoje miesto. Prečo? Jednoduchý dôvod - ak vidíte okolo seba neporiadok, nikdy sa plne neuvoľníte. Máte stále pocit, že by ste mali niečo urobiť. Rozhádzané veci vás doslova tlačia ako nesplnené úlohy - tvoria stres. Ak nemáte v byte dostatok odkladacích priestorov, máte problém a obvykle aj zdravie neslúži úplne dokonale. Upracte si okolo a zlepšíte stav tela. Stres totiž oslabuje imunitu a spôsobuje rôzne druhy ochorení.

Dýchajte dobré veci

Jemná aromaterapia v pozadí je ako neustále liečenie a pobyt v zdravom prostredí. Nalaďte si vône podľa aktuálnej potreby. Sú na aktiváciu myslenia, zlepšenie odolnosti, alebo harmonizáciu. Netreba to preháňať, iba jemný závan zlepší zdravie. Okrem toho je fajn, ak eliminujete prach, či už znížením textílií v miestnosti alebo čistočkou vzduchu.

Feng šuej poradí, ako na lepšiu imunitu.
Feng šuej poradí, ako na lepšiu imunitu.
Zdroj: archív

Zdravé svetlo

Najdravšie je prirodzené. Niekedy, najmä v práci, nie je možné sedieť pri okne. Ak musíte mať umelé osvetlenie, môžete zlepšiť svoje zdravie umiestnením zelene do vášho okolia a pomáhajú aj svetlé farby a umelecké diela v živých odtieňoch.

Zdroj: marcos
23.10. 2020 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44