24.8. 2022 18:00

Feng šuej tipy, ako si pritiahnuť šťastie do domu: Skúste

Šťastie sa začína v spálni.
Šťastie sa začína v spálni.
Zdroj: Shutterstock

Upracte si pred dverami

Hlavne vchodovými. Sú totiž vstupnou bránou pre všetku energiu, ktorá prúdi do vášho domova, takže váš vchod sám musí vzbudzovať pocit radosti od prvého pohľadu. Neignorujte, ako vyzerá váš vchod, starajte sa o čistú, upratanú a atraktívnu uvítaciu podložku a pridajte niekoľko kvetov alebo rastlín okolo dverí. Alebo aspoň pekný venček na dvere. Dobrá energia znamená dobrý pocit.

Stavte na veci pôžitku

Feng šuej je o tom, aby ste žili v dome, ktorý máte radi, ktorý vás podporuje v tom, aby ste žili svoj najlepší život. Keď vstúpite do svojho domu, vaša nálada by sa mala zlepšiť. Skvelý spôsob, ako to urobiť, je zabezpečiť, aby ste mali umelecké diela alebo obrázky, ktoré prinášajú radosť, viditeľné hneď, ako vstúpite do svojich predných dverí. Prípadne veci, ktoré vyčaria príjemné spomienky, krásne asociácie, či emócie. Tak málo stačí, aby ste sa doma usmievali.

Zabezpečte si dosť života

Živé rastliny so sebou prinášajú úžasnú energiu, ktorá vytvára pocit pozitívnej energie u vás doma. Obzvlášť sa hodia do juhovýchodnej oblasti vášho domova. Avšak vyhnite sa kaktusom a klasnatým rastlinám, pretože do vášho priestoru vystreľujú negatívnu energiu podobnú guľkám. Tiež sa vyhýbajte rastlinám v spálni, pretože môžu spôsobiť narušenie spánku.

autor:  Marcos
24.8. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy