24.8. 2022 18:00

Feng šuej tipy, ako si pritiahnuť šťastie do domu: Skúste

24.8. 2022 18:00

Feng šuej tipy, ako si pritiahnuť šťastie do domu: Skúste

Foto: freshome.com

Hľadanie šťastia by sa malo začínať a končiť v domácom prostredí. Veď kde môžeme byť šťastnejší, ak nie vo vlastnom súkromí. Ako si však pritiahnuť domov pocit radosti a vymeniť ho za hádky nevraživosť, smútok a zlú atmosféru? Aj v tomto bode vie byť skvelým pomocníkom dizajnérske umenie feng šuej.

Neporiadok nahraďte systémom

Neporiadok a šťastie sa jednoducho vylučujú. Ak chcete dosiahnuť pocity šťastia hneď po príchode domov, nemôže na vás čakať rozhádzaný priestor. Feng šuej pritom rozlišuje otvorený aj skrytý neporiadok. Ten otvorený vidí každý. Ten skrytý sa nachádza pod posteľami, za skriňami, na nich, v posledných poličkách. A pozor, neporiadok z pohľadu feng šuej je aj to, že máte doma veci, ktoré nepotrebujete, nepoužívate alebo nemilujete. Práve tieto kategórie zo svojho života odstráňte a budete sa cítiť šťastnejšie.

Starajte sa o svoju posteľ

Dobrý spánok je základ zdravia, pekných dní aj pocitu šťastia. Preto je základom šťastia aj zdravia, ktoré so šťastím prirodzene súvisí, spálňa nastavená tak, aby spánok bol vždy na jednotku. To znamená, že majte pevnú stenu za posteľou ako oporu, vyhnite sa tomu, aby bola vaša posteľ pod oknom alebo pri stene s kúpeľňou na druhej strane a umiestnite posteľ tak, aby ste videli na dvere, ale neboli ste s nimi v jednej línii. Už len toto stačí, aby vaše rána boli šťastnejší a stým aj celý váš život.

autor:  Marcos
24.8. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy