22.6. 2020 18:00

Feng šuej nápady, ktoré vám razom zmenia život. Vyskúšajte ich

22.6. 18:00

Feng šuej nápady, ktoré vám razom zmenia život. Vyskúšajte ich

Foto: Kilito Chan, getty images

Domov je o energiách, o emóciách, o zážitkoch bez toho, aby ste kamkoľvek museli chodiť. Ak sa chcete doma cítiť lepšie, bude potrebné niečo pre to urobiť. Na druhej strane môže byť odmenou pokles hádok, zlej nálady, skrátka život sa vám od základov zmení. Stačí len prizvať dobrú energiu CHI.

Stavte na páva

Energia CHI sa dá rozprúdiť rôznymi spôsobmi. Veľmi dobre však fungujú zvieratá alebo ich obrazy. Fotografia páva alebo pávie pero umiestnené v južných častiach bývania veľmi posilňuje jednotu a súdržnosť ľudí, ktorí v priestore bývajú. Zároveň podporuje spolupatričnosť. Na južnej stene sa pritom pávie pero zaliate slnkom bude aj krásne odrážať.

Získajte viac prirodzeného svetla

Prirodzené svetlo na rozdiel od akéhokoľvek umelého stimuluje aktivitu, vášeň, dodáva nám energiu. Aj preto dlhšie dni znamenajú zrazu omnoho viac optimizmu ako dlhé zimné noci. Preto je super využívať len ľahké záclony, svetlíky sú samozrejmosť. Zrkadlá orientované do tmavších kútov pomôžu pozitívne vlnenie doviesť do želaného smeru. Ak už nie je šanca osvetliť priestor prirodzene, tak sú skvelé menšie lampy s teplým svetlom. Výborné sú aj klasické sviečky.

autor:  Marcos
22.6. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44