8.2. 2021 15:30

Farebná vaňa: To nie je diktát módy, ale skvelý nápad do kúpeľne

8.2. 15:30

Farebná vaňa: To nie je diktát módy, ale skvelý nápad do kúpeľne

Foto: badeloftusa.com

Nebolo to tak dávno, čo takmer všetkým domácnostiach dominovala biela farba vrátane obkladov. Boli sme na bielu už tak zvyknutí, že nám ani neprišlo na um protestovať. V podstate ani nebol dôvod, nakoľko sa biela sanita stále dobre udržuje v čistote. Časy sa však menia...

Prajná doba

Dnes aj vďaka pokroku vo vývoji nových materiálov a technologických postupov je možné vyrobiť takmer všetko, čo si doba praje. V rámci vyspelej časti svetovej populácie prichádza na svet denno-denne nespočítateľné množstvo nápadov. Keby bol k dispozícii väčší objem financií na výskum a výrobu, spôsob života ľudstva by sa dokázal posúvať dopredu inakším tempom.

Pre extravagantných

Obchodníci spolu s kreatívcami sa snažia držať krok s požiadavkami kupujúcich, aby dokázali vyhovieť ich túžbam a požiadavkám. Farebné vane v obchodoch s kúpeľňovým zariadením budeme hľadať ako ihlu v kope sena. Farebný keramický obklad vane je jednou z možností, ako kúpeľňu znamenite vynoviť a vnuknúť jej punc originality. Biela vaňa nie je diktátom trhu, len obľúbená voľba.

Farebná vaňa nie je len trendom, ale príjemným oživením kúpeľne.
Farebná vaňa nie je len trendom, ale príjemným oživením kúpeľne.
Zdroj: badeloftusa.com
Zdroj: katarína
8.2. 2021 15:30
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44