30.11. 2022 18:00

Elegancia, aká sa už nevidí: Tento byt si určite zapamätáte

30.11. 2022 18:00

Elegancia, aká sa už nevidí: Tento byt si určite zapamätáte

Foto: https://www.instagram.com/p/Ccfl4_hLFXO/

Žiadne boho, vidiecky štýl alebo strohý minimalizmus. Majiteľka tohto bytu stavila na podčiarknutie klasiky, ktorej nechýba výrazná dávka elegancie.

Sympatická Marianne á la @mariannesides je milovníčku interiérového dizajnu, ktorá sa nebojí zmien. Dôkazom je jej domov, ktorý prezentuje na Instagrame, a už niekoľkokrát ho pred zrakmi svojich fanúšikov upravila. Ako sama vraví, vždy tak, aby vytvorila priestor, ktorý miluje.

Svoj newyorský apartmán odela do klasiky v tom najelegantnejšom duchu. Zvolila steny s lištami, tradičné tvary nábytku, tmavšie doplnky, zrkadlové odrazy a tiež falošný krb. Jeden sa skvie v obývačke, druhý v spálni. Nechýba množstvo dekorácií, ktoré majú dušu a dobový štýl.

Všimnite si zrkadlovú komodu v obývačke, takisto luster či koberec. V spálni zaujme netradične upravená stena aj obrazy v retro rámoch, výnimkou z dizajnu je len kuchyňa. Marianne ju nechcela prerábať, a tak ostala v bielej farbe a so svetlou doskou. Aj tu však doplnila detaily ako otvorenú bočnú policu či sviečkové svietidlo na stene.

Prejdite sa bytom v galérii článku. Štýl, s akým je zariadený, je naozaj výnimočný a stojí za pozretie >>>

autor:  Gabi
30.11. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy