10.8. 2020 9:00

Dvaja muži a dve deti: Ako vyzerá dom tejto netradičnej celebritnej rodiny?

10.8. 9:00

Dvaja muži a dve deti: Ako vyzerá dom tejto netradičnej celebritnej rodiny?

Foto: AD

Zariadenie domu hudobníka Eltona Johna a jeho partnera filmového producenta Davida Furnisha je ukážkou TOP dizajnu. Presvedčte sa o tom sami.

Dom pôsobí veľmi pozitívne a optimisticky. Jeho zariadenie zveril známy pár do rúk  jednému z najlepších svetových dizajnérov, Martynovi Lawrence Bullardovi. Ten sa pri zariaďovaní „odrazil“ od farebnej palety jedného z obrazov, ktorý mu ukázal Elton John. Spolu s partnerom Davidom sú totiž zberateľmi umenia a časť zbierky chceli mať v interiéri. Okrem toho je v dome nainštalovaný najmodernejší zvukový systém a inteligentné osvetlenie.

Všetko pre deti

John a David mysleli aj na svoje deti. Chceli, aby sa mohli veľa voľne pohybovať, a preto prepojili interiér s exteriérom tak, aby sa z každej izby dalo voľne prejsť do záhrady. Vo všetkých oknách je sklo odolné voči UV žiareniu a v interiéri z dôvodu bezpečnosti svojich detí dbali na to, aby hrany nábytku boli zaoblené. Ošetriť dali aj povrchy, aby sa  mohli voľne hrať, k  čomu Elton John povedal: „Pre nás nič nie je príliš drahé na to, aby sa toho deti nemohli dotýkať."

autor:  Daniela
10.8. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44