7.3. 2022 6:00

Druhý domov Heleny Vondráčkovej: Kúpila ho na Slovensku

7.3. 2022 6:00

Druhý domov Heleny Vondráčkovej: Kúpila ho na Slovensku

Foto: Oliver Balog

Česká speváčka o sebe tvrdí, že je romantička a milovníčka cestovania. Spolu s manželom si pred rokmi kúpili luxusný karavan, ktorým precestovali Ameriku aj mnohé štáty Európy. Ako však zistil týždenník Plus 7 dní, tohto domu na kolesách sa začiatkom roka vzdali a zaobstarali si nový.

Karavaning nevyšiel z módy, práve naopak, znova sa vracia. Helena Vondráčková holduje tomuto druhu cestovania pomerne dlho. Pred viac ako desiatimi rokmi si s manželom Martinom Michalom kúpili „autobus“ a zaplatili zaň vtedy približne 90-tisíc amerických dolárov (60-tisíc eur). Vozidlo malo namiesto sedadiel obývačku, spálňu a kompletne vybavenú kuchyňu.

Prišla však zmena a manželia karavan vymenili: „Nemenili sme to kvôli modernizácii, ale pre obrovský karavan sme nemali už také uplatnenie,“ vysvetlila pre PLUS 7 DNÍ Helena Vondráčková. Tentoraz nenakupovali za veľkou mlákou ako pred rokmi, ale na východnom Slovensku. „Našiel ho v Košiciach, tak poň išiel. Mala som o neho veľký strach, pretože práve v ten deň bola hrozná hromadná nehoda na diaľnici. Ale nakoniec všetko dobre dopadlo,“ vyznala sa speváčka.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
7.3. 2022 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy