15.7. 2022 18:00

Dosť bolo nudnej kúpeľne. 5 nápadov, s ktorými bude mať štýl

15.7. 2022 18:00

Dosť bolo nudnej kúpeľne. 5 nápadov, s ktorými bude mať štýl

Foto: Daniela Čáha, Kitchenete pre Bonami

Ak investujete svoj čas a kreativitu aj do kúpeľne, môžete si byť istý, že i umývanie a každodenná hygiena sa stanú omnoho väčšou radosťou. Pretože nuda a stereotyp nemusia byť usalašené ani v miestnosti, ktorá má predpísané bytové doplnky.

Voľne stojace vane

Sú ideálne na relaxáciu a osvieženie kúpeľne. Hoci voľne stojace vane nie sú novým trendom, stále viac sa začínajú stávať populárnejšími. Voľne stojace vane sú nielen pohodlnejšie, ale dodávajú kúpeľni moderný a elegantný dizajn. Keďže stoja samostatne, vytvárajú dokonalé ohnisko vo vašej  kúpeľni a okamžite upútajú pohľad. Ide o dizajnérsku dokonalosť.

Nadrozmerné farebné dlaždice

Perfektná možnosť, ako si osviežiť kúpeľňu a pritom to neprekombinovať farbami. Túto sezónu prechádzame na odvážnejšie a teplejšie štýly. Šedá je skvelá, ale farba je lepšia! V posledných rokoch sme videli toľko sivých kúpeľní, že to bolo až nudné. Preto sa trend obracia inam a  očakávame nárast kúpeľní v teplejších farbách. Pridanie teplých a svetlých  tónov na veľkorozmerných dlaždiciach je  najlepšou formou, pre tých, ktorí sa chcú odkloniť od klasickej, trochu nudnej bielej a sivej farby.

Zvoľte väčšie dlaždice s inovatívnou farbou.
Zvoľte väčšie dlaždice s inovatívnou farbou.
Zdroj: sebringdesignbuild.com
autor:  Marcos
15.7. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy