14.11. 2022 9:00

Dom, v ktorom vyrastala Kate Middleton, neohúri. Ale z jeho ceny odpadnete!

14.11. 2022 9:00

Dom, v ktorom vyrastala Kate Middleton, neohúri. Ale z jeho ceny odpadnete!

Foto: https://www.instagram.com/p/CQRoARUnOHo/

Rodičia princeznej z Walesu aktuálne bývajú na panstve neďaleko svojej dcéry Kate, ale ani ich pôvodný dom nie je na zahodenie. Hoci nepôsobí luxusne, jeho cena neskutočne vzrástla!

Carole a Michael Middletonovci kúpili prvé rodinné bývanie v Cock Lane v Berkshire ešte v roku 1979. Zaplatili zaň 34 700 libier a vychovali tu obe dcéry. Sympatický dom z oranžovej tehly dýcha viktoriánskym štýlom a časom si vyžadoval výraznejšie úpravy. Jedna zo spální sa zmenila na kúpeľňu, kuchyňa bola rozšírená a vylepšoval sa celkový technický stav.

Dom, v ktorom vyrastala Kate Middleton.
Dom, v ktorom vyrastala Kate Middleton.
Zdroj: Getty Images

Dobrá poloha domu umožňovala, aby dnes ostrosledovaná Kate Middleton chodila do školy hneď "za rohom" a mala všetko blízko. Manželia sa však v roku 1995 rozhodli pre sťahovanie a pomerne nenápadnú nehnuteľnosť predali za 158-tisíc libier. Oproti kúpnej cene boli vo výraznom zisku, no neuveríte, koľko dom stojí dnes...

Naoko nevýrazná nehnuteľnosť, v ktorej vyrastali Kate a Pippa Middletonové, mala v roku 2021 hodnotu 748-tisíc libier. To je 21-krát viac, ako ich rodičia pôvodne zaplatili! Napriek tomu zúfať nemusia, po predaji sa presťahovali do lepšej časti Oak Acre, tiež v Berkshire, následne už bez detí do vily za 4,7 milióna libier, aby mali viac súkromia a boli bližšie ku Kate.

Samotná princezná sa po vydaji sťahovala do apartmánu v Kensigtonskom paláci, dnes s celou rodinou obýva Adelaide Cottage - síce skromnejší, ale stále kráľovský dom na vidieku. Nakoľko ju však čaká trón, o majetky sa rozhodne báť nemusí.

VIAC V GALÉRII >>>

autor:  Gabi
14.11. 2022 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok