5.2. 2020 6:00

Dizajnové domčeky a iné vychytávky pre vašich miláčikov: TO sú nápady!

5.2. 6:00

Dizajnové domčeky a iné vychytávky pre vašich miláčikov: TO sú nápady!

Foto: Alper Aksoy

Vieme, že ich milujete. Veď sú to naši najlepší priatelia! Práve preto pre nich nájdeme doplnky, peliešky a vychytávky od výmyslu sveta. My vám prinášame tie najštýlovejšie spolu s bytovými zlepšovákmi, ktoré mohli vymyslieť len tí najväčší milovníci mačiek!

Psi a mačky, to sú zvieratá, s ktorými sa delíme o naše domovy najčastejšie. A preto im chceme dopriať to najlepšie a najkrajšie. Psie a mačacie peliešky i mnoho rôznych doplnkov, ktoré každý deň používajú, neušli pozornosti šikovných dizajnérov.

Zvieracie peliešky môžu mať rôzne podoby.
Zvieracie peliešky môžu mať rôzne podoby.
Zdroj: Alper Aksoy, weelywally

Štýlové kúsky

Čo by ste povedali na vizuálne jednoduchý, ekologický a úžasne štýlový peliešok? Ide doslova o malé domčeky určené pre psíka alebo mačičku z prírodných materiálov a podľa aktuálnych trendov minimalizmu s dôrazom na praktické detaily.

Neostáva samozrejme len pri miniatúrnych domčekoch. Napodobňujú malé búdy ale môžu poslúžiť i ako štýlový odkladací stolík, ktorý sa bude perfektne hodiť hoci aj do obývačky. Pre svojho miláčika môžete zakúpiť pohodlné kresielko, ležadlo či skutočne dokonalý stojan na misky.

Zaujímavé inšpirácie priniesla napríklad dizajnér Onurhan Demir pod značkou WeelyWally. Ak ste zatúžili po jeho výtvoroch, pripravte si niekoľko stoviek eur, za kvalitu a dobrý dizajn sa však rozhodne oplatí zaplatiť.

Milovníkom mačiek z krajiny vychádzajúceho Slnka

Viete v ktorej krajine milujú mačky tak, že pre ne navrhujú domy? Áno, v Japonsku je možné všetko. Napríklad aj to, že si mnoho párov namiesto dieťaťa radšej zvolí zvieracieho kamaráta. A milujú ich natoľko, že sa sťahujú do bytov a domov, ktoré sú navrhnuté pre ich mačky. Pokračovanie na 2. strane.

Inšpirujte sa v našej galérii. Je to nádhera!

Doprajte svojej mačke mnoho priestoru na objavovanie.
Doprajte svojej mačke mnoho priestoru na objavovanie.
Zdroj: instagram
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
5.2. 2020 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44