26.4. 2018 2:00

Dizajnérky radia: Ako to doma neprehnať s pastelovými farbami?

26.4. 2018 2:00

Dizajnérky radia: Ako to doma neprehnať s pastelovými farbami?

Foto: idolza.com

Šikovné dizajnérky Ivana a Simona z interiérového štúdia Live in sú tu pre vás, milí čitatelia. Dnes odpovedáme na otázku čitateľky Kataríny.

Napísala nám Katarína, ktorá miluje pastelové farby. Pripomínajú jej štýlové retro interiéry, do ktorých sa už ako malá zamilovala a túži jeden taký mať aj doma. Uvedomuje si však, že medzi krásnym, moderným priestorom a tzv. "cukríkovom" je pri púdrových odtieňoch farieb len veľmi tenká hranica. Preto sa obrátila na naše šikovné dizajnérky Ivanu a Simonu, nuž a tie ako vždy radia:

Prečítajte si aj to, čo naše dizajnérky poradili Anne, ktorá si nevedela rady s predelením veľkej miestnosti na jednotlivé zóny

Základ by mala tvoriť biela farba. Pastelové farby je najvhodnejšie použiť buď na jednu za stien alebo aj ako tapetu na oživenie steny. Najvhodnejšie na meniaci sa trend v bývaní je použiť biele steny a pastelové farby voliť na dekorácie ako sú vakúšiky, obliečky, závesy, obrazy, rámy, keramické predmety, koberček... Všetky sa dajú bez problémov vymeniť buď podľa ročného obdobia alebo po čase, keď vás určitá farba omrzí. Vynaložené financie nie sú také veľké. Môžete ich častejšie meniť.

Ilustračná fotografia
Ilustračná fotografia
Zdroj: http://www.livein.sk/portfolio/

 

26.4. 2018 2:00
Diskusia  ()
Diskusia
44