10.9. 2020 15:00

Dekorácie, ktoré spravia z bývania skutočný domov. Máte ich okolo seba?

10.9. 15:00

Dekorácie, ktoré spravia z bývania skutočný domov. Máte ich okolo seba?

Foto: archív

Je jedno, či je to vysnívaný byt alebo dom. Na začiatku to budú vždy len steny, miestnosti a stavebné materiály. Až tie správne dekorácie a ich kombinácie premenia priestor na skutočný domov. Na miesto, kde sa budete cítiť najlepšie na svete.

Dekorujte po svojom

Nezáleží na tom, či si zostavíte izby podľa plánu dizajnéra, alebo na základe inšpirácie z magazínov, ale dizajnérka  Vanessa Arbuthnott  radí, aby ste výber dekorácií podriadili výlučne vlastným predstavám. Nenechajte sa obmedzovať. Neexistuje štýl, ktorý by vám nedovolil v interiéri zakoreniť predmety, ktoré máte radi. A rovnako ich z času na čas inovovať, aby to nebola nuda. Pretože práve takýto prístup priestoru ho udomácni.

Venujte pozornosť oknám

Mnoho ľudí dnes ignoruje fakt, že o okná a hlavne ich dizajn sa treba starať. Odborníčka vysvetľuje, že ide o dosť veľké plochy v každom príbytku a ak ich necháte len v podobe holých sklenených tabúľ, tak priestor bude mať dosť výrazné medzery v útulnosti. Preto je vhodné staviť na ich úpravu pomocou záclon alebo závesov. Je množstvo tkanín, látok a farieb, ktoré môžu byť presne podľa vášho gusta a vytvoria skutočný priestor domova. Uvidíte, ako sa zmení charakter celej izby na prívetivejší.

autor:  Marcos
10.9. 2020 15:00
Diskusia  ()
Diskusia
44