5.2. 2020 9:00

Dámy, ste narodené v znamení Barana? Ohnivosť v sebe nezapriete!

5.2. 9:00

Dámy, ste narodené v znamení Barana? Ohnivosť v sebe nezapriete!

Foto: Bulgac, getty images

Áno, toto znamenie je typické svojou ohnivosťou. Nie, nebudeme tvrdiť, že je každá žena narodená v znamení Barana tvrdohlavá, skôr je svojská a s veľmi dobrým vkusom. Neveríte? Veru, dámy narodené v znamení Barana sú rozhodne zaujímavou spoločnosťou!

Ak ste sa narodili pod energickým a riadne ohnivým znamením Barana, iste o sebe viete, že  v sebe nesiete riadny náboj a mnoho akčnej, mužskej energie. Robí to z vás mimoriadne zaujímavé a dynamické znamenie. To sa prirodzene odráža aj v interiéroch, v ktorých sa pohybujete.

Pastelové farby by rozhodne nemali v domácnosti Baranov chýbať.
Pastelové farby by rozhodne nemali v domácnosti Baranov chýbať.
Zdroj: Ikea

Hra farieb a svetla

Keď si budete vyberať svoju ideálnu nehnuteľnosť, dbajte na dostatok svetla. Hlavne toho denného. Najviac vás osloví nehnuteľnosť s vysokými stropmi a presklenými stenami. Potešia aj strešné okná a rozličné svetlíky. Ak máte možnosť navrhnúť si svoje vlastné bývanie, rozhodne svetlo zakomponujte do celej stavby.

V ďalšom kroku si doprajte mnoho zaujímavého umelého svetla. Od LED stmievačov až po sviečky a nostalgicky ladené lampáše. A nezabudnite na bonus v podobe krbu, hoci aj toho umelého. Pokračovanie na 2. strane.

V našej galérii nájdete interiéry, ktoré ľudi narodení v znamení Barana milujú!

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
5.2. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44