17.10. 18:00

Čo uberá vášmu bytu na kráse? Nepodľahnite selektívnej slepote!

17.10. 18:00

Čo uberá vášmu bytu na kráse? Nepodľahnite selektívnej slepote!

Prvý dojem hrá úlohu nielen pri hodnotení človeka. Dôležité je aj to, čo sa skrýva za dverami vášho príbytku. Všetci chceme, aby náš domov pôsobil príjemne a štýlovo nielen na nás, ale aj na návštevy. No tieto prehrešky mu výrazne uberajú na kráse.

Preplnená chodba

Prvý obraz o nás poskytne už chodba. Ak sa po otvorení dverí zjaví neporiadok v podobe množstva topánok a kabátov na vešiaku, dobrým dojmom váš byt nepôsobí. A už vôbec nie útulným. Jasné, že nechcete nosiť každý deň ten istý zvršok a topánky, ale musíte im nájsť miesto. Ak máte veľa topánok, zaobstarajte si priestranný „botník", uvoľnite miesto v skrini a kabát či bundu, ktorú práve nenosíte vždy odložte. V chodbe majte vždy len oblečenie a topánky, ktoré zodpovedajú aktuálnemu ročnému obdobiu.

Množstvo kníh a časopisov

Zaslúžite si obdiv a pochvalu, že veľa čítate, určite ste sčítaný a vzdelaný človek. No police, ktoré sa prehýbajú pod ťarchou kníh a pohodené časopisy na zemi a stolíku vyvolávajú iný dojem. Naučte sa pravidelne triediť staré časopisy aj knihy. Slúži vám ku cti, že ste ich všetky prečítali, ale ak k nim nemáte citovú väzbu, posuňte ich ďalej.

Zdroj: radomír
17.10. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44