25.7. 2020 12:00

Čo s mikrovlnkou? 6 najlepších nápadov, kam ju „upratať“

25.7. 12:00

Čo s mikrovlnkou? 6 najlepších nápadov, kam ju „upratať“

Foto: archív

Mikrovlnná rúra sa stala pre domácnosti už rovnako štandardným vybavením ako kávovar. Niekedy však nie je jednoduché vysporiadať sa s jej umiestnením. Preto sa vždy hodia nápady, kam s ňou, aby bola dostatočne funkčná, ale nezavadzala, ak práve nie je potrebná.

Stavte na vstavanú

Aj mikrovlnná rúra je spotrebič, ktorý môžete kúpiť vo variante voľne stojacej a vstavenej. S prvým typom nemáte veľa možností, je možné postaviť ju na drez, stôl, alebo poličku a zabezpečiť aj dostatočne voľné okolie na cirkuláciu vzduchu. So vstavanou však je omnoho väčšia zábava. Stačí prívod elektriny a môžete čarovať. Mikrovlnka viac nebude zaberať zbytočné miesto.

V kuchynskej linke

Nie vždy si všetky poličky v skrinkách nájdu svoje uplatnenie. Tu sa hlási o slovo práve priestor na mikrovlnnú rúru. Môžete ju osadiť priamo do skrinky a zatvoriť za ňou dvierka. Alternatívou je, ak si dávate vyrobiť linku na mieru aj s malým priestorom, kde bude skrytá.

Mikrovlnka je súčasťou mnohých domácností, no kam ju umiestniť?
Mikrovlnka je súčasťou mnohých domácností, no kam ju umiestniť?
Zdroj: archív

Závesné zariadenie

Výhodou vstaveného spotrebiču je možnosť zavesiť ho na stenu. Napríklad pod horný rad skriniek. Stačí ju priskrutkovať, alebo vytvoriť z dreva poličku, do ktorej absolútne vhodne zapasuje. Nebude zaberať priestor na pracovnej doske, ale bude stále prakticky k dispozícii.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
25.7. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44