16.12. 2019 18:00

Čo jednoznačne potrebujete, aby boli vaše Vianoce dokonalé?

16.12. 2019 18:00

Čo jednoznačne potrebujete, aby boli vaše Vianoce dokonalé?

Vianoce sú len raz za rok. Zaslúžite si, aby boli skutočne dokonalé. Čo pre to musíte urobiť?

Krásna, symetrická jedlička je dokonalým symbolom Vianoc. Ale až jej ozdobením vytvoríte jedinečnú atmosféru a Vianoce sa zrazu premenia na čarovné obdobie. Toto všetko budete potrebovať, ak si chcete váš stromček ozdobiť originálne honosne.

Ktorý je ten pravý?

Počas vianočných sviatkov zdobia naše domácnosti predovšetkým smreky, jedličky či borovice. Lenže vybrať si ten správny stromček, je niekedy poriadna drina. Väčšina z nás si stromček vyberá podľa vzhľadu, podľa dĺžky ihličia alebo vône. Najvhodnejším, najobľúbenejším, ale aj najdrahším kandidátom na vianočný stromček je jedľa normandská. Vydrží až niekoľko týždňov, je veľmi odolná a väčšinou sa pestuje práve na úlohu vianočného stromčeka. Kúpite ju približne od 40 €.

Ľudia si oddávna s Vianocami spájajú aj smrek, ktorý izbu krásne prevonia a je cenovo najvýhodnejší (približne od 15 €). Jeho nevýhodou je však to, že v teplej miestnosti môže veľmi rýchlo opadať.

Čo jednoznačne potrebujete, aby boli vaše Vianoce dokonalé?
Zdroj: spruce

 

Obľúbená je aj borovica (zhruba od 20 €), ktorá pôsobí mohutne, má dlhé ihličie a neopadáva ani po vyschnutí. Tento typ stromčeka je pre svoju objemnosť vhodnejší do väčšieho priestoru. Jedno je však isté, nenechávajte výber stromčeka na poslednú chvíľu, môže sa stať, že sa vám stromček snov už neujde a budete musieť hľadať iné varianty.

Klasika alebo originalita?

Pokračovanie na 2. strane.

Zdroj: Ľudmila
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
16.12. 2019 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy