9.10. 2013 8:00

Chystáte sa prerábať kúpeľňu? Nechajte si poradiť!

9.10. 2013 8:00

Chystáte sa prerábať kúpeľňu? Nechajte si poradiť!

Foto: ŠARM

Čiže žiaden ľahký facelift, ale hrubý zásah, čo ju zmení na trendovú miestnosť, do ktorej sa budete zase radi vracať večer či ráno?

V podobnej situácii bola i kúpeľňa pani Zlatice, ktorej sme navrhli úplnú zmenu.

Farebnosť a materiály

Pani Zlatica je klasik. A preto chcela materiály, ktoré sa len tak ľahko neopozerajú. Vybrali sme prírodné a zemité odtiene a sanitu, ktorá je klasická a nadčasová. Do kúpeľne sa zmestil aj bidet, čomu sa tešila nielen pani domáca, ale, čuduj sa svete, aj pánska časť osadenstva (čo nebýva zvykom).

Namiesto vane sme do kúpeľne umiestnili veľkorysý sprchovací kút, ktorý je vyspádovaný a nebolo treba použiť vaničku. Vďaka tomuto riešeniu pôsobí kúpeľňa jednoliatym dojmom.

Osvetlenie

Tak ako v iných miestnostiach domu či bytu, jedna lampa v kúpeľni nestačí. To bol dôvod, prečo sme okrem centrálneho svetla naprojektovali osvetlenie v nikách, ktoré slúži ako doplnkové.

Chystáte sa prerábať kúpeľňu? Nechajte si poradiť!

Miestnosť pôsobí oveľa svetlejšie.
Foto: Šarm

V prípade, ak sa hlavné svetlo zhasne, svetlo v nikách poslúži ako náladové, romantické osvetlenie kúpeľne.

Túžite po zmene?

Neviete si rady s niektorou miestnosťou vo svojom byte? Pošlite nám jednoduchý náčrt miestnosti – pôdorys s vyznačením rozmerov izby, výšky stropov, umiestnenia okna, dverí, radiátora – a v spolupráci s dizajnérkou Jasnou Opavskou možno spracujeme a uverejníme práve projekt vašej miestnosti.

Podklady zasielajte na adresu:  [email protected]

Nezabudnite priložiť aj fotky svojho interiéru aspoň z dvoch uhlov a napísať, aký štýl bývania uprednostňujete, ktoré farby máte najradšej.

9.10. 2013 8:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44