29.4. 2020 18:00

Chyby pri zariaďovaní obývačky. Koľko ich nájdete u vás?

29.4. 18:00

Chyby pri zariaďovaní obývačky. Koľko ich nájdete u vás?

Foto: getty images

Stále je dosť ľudí, ktorí sa na zariadenie obývačky dajú svojpomocne. Pritom sa dopustia množstva chýb z nevedomosti. Hoci obývačka slúži, neznamená to, že je aj vo svojej dokonalej forme.

Výber zlej sedačky

Veľmi veľký a  častý problém mnohých obývačiek. S radosťou si kúpite super sedačku, lenže následne po zariadení celej izby zistíte, že to nebola najlepšia voľba. Stylistka Emily Hendersonová hovorí, že najviac ľudí sa sťažuje práve na výber zlej sedačky. Príliš veľkej, príliš nepraktickej, príliš neforemnej. Vyzerala božsky v prázdnej miestnosti, no nakoniec vyzerá v izbe, ako svokra na dlhej návšteve. Neviete, čo s ňou, ale vyhodiť ju nemôžete. Emily preto radí, aby ste sedačku vyberali ako poslednú čerešničku na torte. Nie ako základ zostavy.

Bývanie v showroome

Ľudia bez architektonického vzdelania si myslia, že ak do detailu skopírujú priestor v obchode, alebo katalógový koncept, majú vyhraté. Omyl. Vy nebývate v predajni. Dizajnér For Henderson tvrdí, že byt nie je showroom. Má iné dispozície, iné možnosti, iné svetlo a jednoducho nakoniec ľudia prídu na to, že to nie je u nich doma tak dokonalé, ako to niekde videli.

autor:  Marcos
29.4. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44