22.1. 2020 12:00

Bývanie podľa Býkov: Neporiadne, pohodlné, ale hlavne luxusné!

22.1. 12:00

Bývanie podľa Býkov: Neporiadne, pohodlné, ale hlavne luxusné!

Foto: tulcarion, getty images

Patríte k tomuto zaujímavému jarnému znameniu? O Býkoch sa často hovorí, že sú tvrdohlaví, nemusí to však byť na škodu. Dobre sa vyznajú v peniazoch a ich domácnosť plne zodpovedá ich zaujímavej povahe. Zvládli by ste život v domácnosti s Býkom? Nebude to úplne jednoduché...

Ľudia narodení na sklonku apríla patria k mimoriadne zaujímavému znameniu Býka. Je to jedno z najtypickejších znamení a väčšine ľudí sa práve s Býkmi spája hlavne tvrdohlavosť. Samozrejme, iste tušíte, že táto vlastnosť nemusí byť nevyhnutne negatívna a Býkom v živote vlastne veľmi dobre pomáha.

Býkov to tiahne k prírode, preto sa im hodia zemité tóny.
Býkov to tiahne k prírode, preto sa im hodia zemité tóny.
Zdroj: asbe, getty images

Je to predsa Býk!

Ako ho spoznáte? Nemusí to byť len tou povestnou tvrdohlavosťou. Pre Býkov je typická snaha o pohodlie. To proste milujú a pri zariaďovaní svojho bývania je práve otázka pohodlia prvoradá. Ako si však svoje pohodlie predstavujú? V domácnosti Býka nájdeme mnoho zaujímavých, komfortných a nie práve najlacnejších kúskov a nápadov.

Nie, neznamená to, že naši Býci by nevedeli hospodáriť s peniazmi, naopak, práve im spomedzi rôznych znamení prievan v peňaženke nehrozí. Oblasť financií predstavuje ich hlavnú silu, s peniazmi totiž vedia zaobchádzať veľmi šetrne a opatrne. Ich domácnosť preto funguje ako hodinky, nikdy nezabúdajú na finančnú rezervu a pred kúpou či investíciou do bývania si vždy robia dobrý prieskum. Takto sa im podarí vybrať vždy kvalitný, hoci aj drahší nábytok, doplnok či spotrebič do domácnosti a tento rozumný výber sa im však mnohonásobne vráti.

Investovať do bývania sa oplatí každému znameniu. Býk však v tomto umení doslova vyniká.
Investovať do bývania sa oplatí každému znameniu. Býk však v tomto umení doslova vyniká.
Zdroj: Construction Photography/Avalon, getty images

Milujú patinu!

Áno, k Býkom sa hodia najrôznejšie starožitnosti,  aktívne ich vyhľadávajú a radi sa nimi obklopujú. Do kvalitného starožitného nábytku možno spoľahlivo investovať a pre toto znamenie je typické, že sa nebojí vyhrnúť si rukávy a majstrovať do sýtosti. Pokračovanie na 2. strane.

Inšpirujte sa interiérom vhodným pre Býkov v našej galérii.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
22.1. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44