2.3. 9:00

Bývanie expolitičky vás očarí: Sklenená stena v spálni, čistota a tá kúpeľňa! Fíííha

Na prízemí domu má všetko, čo potrebuje - kuchyňu spojenú s obývacou izbu, spálňu aj dve kúpeľne. Renáta Zmajkovičová uprednostňuje štýl s nádychom glamour. Všade dominuje biela farba, ktorú dopĺňajú strieborné doplnky ako napríklad váza či svietnik. V dome však nájdete aj odtiene béžovej či prírodné materiály. V každej časti domu sú vo váze kvety, dokonca aj v kúpeľni. Priestory pôsobia luxusne, ale nie sterilne. „Dolu mám všetko bezbariérové. Keby sa mi niečo stalo, vôbec nemusím ísť na poschodie. Na podlahu som zvolila dlažbu, ľahko sa udržuje a hostia sa u mňa nevyzúvajú."

V kuchyni chce byť sama

Napriek tomu, že rada varí, kuchynská linka u nej nezaberá zbytočne veľký priestor. „Nechcela som žiadny ostrovček s digestorom nad pracovnou doskou. Nemám rada, keď mi v kuchyni niekto pozerá do hrnca. Radšej hosťa usadím pri barovom pulte, nech popíja vínko či kávu, a ja mám v kuchyni súkromie. Navyše, mám tu všetko poruke - rúru i chladničku,“ ukazuje na zabudované spotrebiče v kompaktnej linke oproti časti s pracovnou i varnou doskou a umývadlom.

Na pracovnej doske nie je žiadne náradie, čistý, nezaprataný priestor figuruje aj v tomto kúte domu. Príjemným zeleným doplnkom sú však dva kvetináče s bylinkami. „Milujem bazalku,“ usmeje sa vychýrená kuchárka a hostiteľka. Jedálenskej časti dominuje veľký biely stôl s lesklým povrchom. Hostia sa môžu kochať pohľadom na terasu, pretože je od jedálne oddelená sklenenou stenou. „Mala som tu aj záclony, ale bez nich je krajší výhľad,“podotkne.

autor:  vm
2.3. 2023 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok