3.8. 2020 6:00

Bývanie na 65 m²: Nazrite do štýlovej domácnosti, ktorá zaujme nápadmi

3.8. 6:00

Bývanie na 65 m²: Nazrite do štýlovej domácnosti, ktorá zaujme nápadmi

Foto: Apartment therapy

Sympatický byt má všetko, čo treba - spálňu pre rodičov, detskú izbu pre prvé bábätko, slnečnú obývačku spojenú s kuchynským kútom, aj loggiu.

Azda jediným hendikepom tohto bytu je, že nemá uzavretú predsieň. Vstupné dvere sa tak otvárajú rovno do kuchyne (v tomto prípade smerom k jedálenskému stolu), ako to býva v starých talianskych filmoch. Jednoducho, tu je centrom života kuchyňa - a je to jasné už od dverí. Na druhej strane, domáci si s touto dispozíciou poradili najlepšie, ako vedeli.

Jedálenský stôl je prekrížený vyšším stolíkom, ktorý môže fungovať ako kuchynský ostrovček a pohodlná pracovná plocha navyše pri príprave jedla. No stačí ho posunúť na opačný koniec jedálenského stola - a je z neho prirodzená optická zábrana, na ktorú si možno po príchode domov odložiť kabelku, kľúče alebo okuliare.

Šikovné jedálenské sedenie s pracovnou plochou.
Šikovné jedálenské sedenie s pracovnou plochou.
Zdroj: Apartment therapy


Celý byt je zariadený v pomerne neutrálnych farbách, a to mu dáva dojem celistvosti, svetla a hlavne priestrannosti. Nič totiž nevyvolá dojem zapratanosti tak, ako bujará kombinácia farieb a tvarov. Pozrite si viac detailov tohto bývania v galérii článku.

Zdroj: nonka zdroj foto: apartment therapy
3.8. 2020 6:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44