2.1. 2022 6:00

Bytová dizajnérka radí, ako na zmenu bývania: Pri prerábke treba...

2.1. 2022 6:00

Bytová dizajnérka radí, ako na zmenu bývania: Pri prerábke treba...

Foto: Archív R.V.

Čaká vás rekonštrukcia a po dizajnovej stránke si s tým neviete rady? Nevadí! Magazín Emma vyspovedal bytovú dizajnérku, ktorá vám poradí, ako postupovať.

Bytová dizajnérka Ria Vrábel je odborníčkou na rekonštrukcie. „Pri mojej práci realitnej maklérky som v našom regióne vnímala, aká veľká diera je na trhu vrámci nedostatku pekne zrekonštruovaných a zariadených bytov. Vtedy mi napadla myšlienka vytvoriť štartovací byt na kľúč,“ hovorí Ria o svojich začiatkoch, v ktorých ju podporil aj jej manžel Marián, ktorý má dlhoročné skúsenosti s výrobou atypických prvkov z masívu. „Byt sa predal do 24 hodín od zverejnenia inzerátu a administratívne záležitosti som stihla vybaviť ešte cestou do pôrodnice,“ spomína vtedy ešte len dvadsaťjedenročná vizionárka v hľadaní vysnívaného bývania a bytového dizajnu, pre ktorú je najväčším šťastím jej rodina.

Vytvorte si predstavu o svojom interiéri

„V prvom rade by mal mať človek celkovú predstavu a víziu o tom, čo všetko by rád renovoval. To znamená, ktoré miestnosti ide zmeniť, a v akom rozsahu chce renovovať. Treba myslieť napríklad na to, že ak ide renovovať kuchynskú linku, ktorá je prepojená s obývacou miestnosťou, tak musí myslieť aj na elektroinštaláciou, ktorá ich spája.

autor:  Oli
2.1. 2022 6:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy