24.12. 2022 18:00

Byt medzi celebritami: Známa návrhárka kúpila štýlový dvojizbák, pozrite!

24.12. 2022 18:00

Byt medzi celebritami: Známa návrhárka kúpila štýlový dvojizbák, pozrite!

Foto: https://www.instagram.com/kura_sky_apartment/

Košická módna návrhárka a švagriná niekdajšieho jojkárskeho moderátora Doda Kuriľáka Jana Kuriláková zainvestovala. V Bratislave kúpila byt, ktorý jej možno závidieť.

Ako píše Plus 7 dní, mnohé celebrity vrazili státisíce eur do nehnuteľností v luxusnom bratislavskom rezidenčnom komplexe, ktorý navrhla slávna iracko-britská architektka Zaha Hadidová. Jednou z nich je aj príbuzná moderátora Doda Kuriľáka, ktorá si kúpila byt na dvadsiatomštvrtom poschodí.

Životná investícia?

Iba nedávno kúsok od historického centra Bratislavy vyrástli štyri rezidenčné budovy s názvom Sky Park. Obrovské veže s tridsiatimi poschodiami a so sedemsto bytovými jednotkami ponúkajú dvadsaťštyrihodinovú recepciu a SBS službu. V máji minulého si Kurilaková, ktorej sa podarilo rozbehnúť biznis a oblieka množstvo známych žien ako Zuzana Belohorcová, Karolína Chomisteková či Eva Rezešová, kúpila v budove Sky Parku luxusný dvojizbový byt.

Za podobné bývanie v tomto komplexe s rozlohou 51 štvorcových metrov zaplatíte okolo 265-tisíc eur, za trojizbák s výmerou 75 štvorcových metrov si developer pýta 345-tisíc eur. Ak by ste si vybrali nehnuteľnosť na najvyššom poschodí, budete majiteľom najdrahšieho bytu na Slovensku - jeho cena sa šplhá do astronomickej výšky 1,7 milióna eur. Fotografiami zo svojho nového hniezdočka sa návrhárka chváli aj na sociálnej sieti Instagram.

Ukázala modernú a minimalistickú obývačku zariadenú do béžových odtieňov. S touto miestnosťou je spojená malá kuchyňa, kde je okrúhly jedálenský stôl v rovnakých farebných tónoch. So zvyš­kom bytu je zladená aj spálňa. Zo spálne sa dá dostať rovno do rozľahlého šatníka. S dizajnovaním bytu návrhárke mohol pomôcť jej švagor Dodo Kuriľák, ktorý sa momentálne zaoberá navrhovaním interiérov.

VIAC V GALÉRII >>>

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
24.12. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok