19.11. 2020 9:00

Ako si žije brat vojvodkyne Kate? Ukázal, že má doma veľmi veľa...

19.11. 9:00

Ako si žije brat vojvodkyne Kate? Ukázal, že má doma veľmi veľa...

Foto: Getty images

...psích obyvateľov. James Middleton, mladší brat vojvodkyne Kate z Cambridge, sa úplne vyhýba fotoaparátom a kamerám, no svoj Instagram zásobuje momentmi zo života. Aj vďaka tomu je jasné, že dal domov šiestim psom a žije s nimi a snúbenicou v dome vidieckeho štýlu.

Najmladší z trojice detí Middletonových žije v ústraní. Rodinu výrazne zviditeľnila Kate, ktorá sa vydala za budúceho britského panovníka, mimo žiare reflektorov neostala ani sestra Pippa. 33-ročný James však žije iným štýlom, vyhýba sa veľkomestu a najradšej je obklopený svojimi psami. Tých má doma až šesť a dokonca založil spoločnosť venujúcu sa zdravému jedlu pre psov. 

Milovník štvornohých chlpáčovsi síce súkromie precízne stráži, no predsa len niečo ukazuje na svojom Instagrame. Žije na vidieku, v dome plnom dreva, prírodných dekorácií a jednoduchého, no funknčného  štýlu. So snúbenicou uprednostňujú viac dedinský štýl než ten mestský, čomu nemôže chýbať veľký pozemok a dostatok priestoru. Na momentkách zo života ukázal krb, jedáleň, ale i bazén. 

Brat vojvodkyne Kate, James Middleton,žije obklopený psami v dome vidieckeho štýlu.
Brat vojvodkyne Kate, James Middleton,žije obklopený psami v dome vidieckeho štýlu.
Zdroj: Instagram.com/@jamesmiddleton

James Middleton sa netají tým, že o popularitu netsojí a spôsobila mu doslova depresiu. Dnes je šťastný, spokojný mimo očí verejnosti a užíva si pokoj, ktorý si vytvoril aj v svojom domove. Malý kúsok z neho môžete vidieť v galérii článku.  

autor:  Gabi
19.11. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44