9.3. 2020 12:00

Ako zbaviť domov negatívnej energie? Budete sa čudovať, čo stačí urobiť!

9.3. 12:00

Ako zbaviť domov negatívnej energie? Budete sa čudovať, čo stačí urobiť!

Foto: Bulgac, getty images

Či už tomu veríte, alebo nie, každý priestor na nás nejako pôsobí. Ak sa vám v poslednej dobe zdá, že len čo prídete domov, začne vás bolieť hlava, ste unavení, podráždení alebo sa necítite dobre, skúste domovú očistu.

Začnite tou najjednoduchšou vecou a to sú sviečky. Dôležité je, aby bola sviečka z prírodných materiálov. Ideálne sú aroma sviečky parfumované éterickými olejmi. Priestor očistia aj vyvoňajú. Okrem sviečok fungujú aj vonné tyčinky, esenciálne oleje, osviežovače.

moderna obyvacka
moderna obyvacka
Zdroj: elanie Rieders

Soľ nad zlato

Platí to nielen v rozprávke ale aj v domácnosti. Soľné lampy zlepšujú klímu v miestnosti. Soľná lampa horením záporne ionizuje vzduch, pôsobí teda opačne ako všetky elektrické prístroje, ktorých vyžarovanie je kladne ionizované.

Babský recept

Vyskúšať môžete aj tento ľudový recept. Do pohára s vodou dajte lyžicu morskej soli a lyžicu jablčného octu. Pohár nechajte v miestnosti celý deň. Ak je voda na druhý deň priezračná, energia v izbe je dobrá. Ak sa farba zmenila a na povrchu pláva soľ, znamená to, že energia nie je dobrá a postup zopakujte znovu s čistou vodou.

Pohar vody
Pohar vody
Zdroj: Archív

 

autor:  Jana
9.3. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44