6.2. 2020 21:00

Ako si pričarujete v byte peniaze? Stačí na to jednoduchý feng šuej trik!

6.2. 21:00

Ako si pričarujete v byte peniaze? Stačí na to jednoduchý feng šuej trik!

Ako si pomocou feng šuej privolať domov pozitívnu energiu a peniaze?

Celé učenie feng šuej je postavené na vylepšení si domu nielen bytovými doplnkami, ale hlavne dobrou, pozitívnou a živou energiou. Ako si túto energiu zavolať domov a pohostiť ju?

Domov je obrazom jeho obyvateľov

Na toto netreba zabúdať. Pretože dobrá energia je nielen niečo, čo pozvete do priestoru, ale aj spoluvytvárate. To znamená, že základom je držať harmóniu vo vzťahoch. Možno sami viete, aké je to prísť do miestnosti, kde sa oslavuje a ľudia sa cítia dobre a do miestnosti, kde práve usadla hádka. Energie je priam cítiť. Preto vytvárajte pozitívne vzťahy a aj váš domov bude pozitívny. Ostané veci k tomu už len napomôžu.

Sporák a umývadlo

Dôležité súčasti kuchyne, ktoré by ste vzhľadom k dobrej energii feng šuej nemali umiestňovať oproti sebe. Nie je to len z bezpečnostných dôvodov, ale aj preto, že práve tu môže následne dochádzať ku kolíziám partnerov a vzplanutiu hádok. Najmä ak budete chcieť dvaja robiť na jednom mieste odlišné veci.

Ako si pričarujete v byte peniaze? Stačí na to jednoduchý feng šuej trik!
Zdroj: thespruce.com

 

Neblokujte nábytkom priestor

Toto platí pre kuchyňu, detskú izbu aj spálňu. Skrátka pre celý priestor. Nábytok musí byť ľahký a priamo úmerný k miestnosti. Nemal by zasahovať do dverí, ani prečnievať cez okno a podobne. Zaujímavosťou z pohľadu feng šuej je, že ak si chcete pričarovať peniaze, je vhodné do rohu obývačky umiestniť lampu. Mala by mať pozíciu diagonálne od vstupných dverí do miestnosti. Pokračovanie na 2. strane.

Feng šuej v praxi nájdete aj v našej galérii.

Zdroj: marcos
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
6.2. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44