26.11. 2019 12:00

Ak ste žena v znamení RAK, najlepšie sa budete cítiť v TEJTO miestnosti

26.11. 12:00

Ak ste žena v znamení RAK, najlepšie sa budete cítiť v TEJTO miestnosti

Foto: Shutterstock

Žena v znamení Raka si to skrátka vie zariadiť!

Zaujíma vás domácnosť dámy narodenej v znamení Raka? Rak je veľmi starostlivé a citlivé znamenie. Zdieľať domácnosť so ženou v znamení Raka preto bude veľmi príjemné. Nielen pre jej opateru a pozornosť, ktorú venuje svojim najbližším, ale aj preto, že dokáže vytvoriť skutočný domov a stabilitu.

predsien
predsien
Zdroj: unsplash.com


Áno, presne to sú mimoriadne dôležité aspekty života pre všetkých Rakov, a pre ženy obzvlášť. Sú jemné, šarmantné, empatické, intuitívne a prirodzene vrelé. Majú umelecké vlohy a obrovskú fantáziu. Ich nadanie siaha od tanca až po maľovanie či písanie zaujímavých príbehov. Nemyslite si však, že stále len snívajú. Znamenie Raka im prináša aj šťastnú ruku pri investovaní, a to hlavne pri nehnuteľnostiach.

Domácnosť na prvom mieste


Domácnosť je pre ženu tohto znamenia zverokruhu prvoradá. Nie preto, aby v nej otročila s prachovkou a vysávačom v ruke, ale preto aby budovala pokojné, príjemné a stabilné miesto pre svoj život, a aby svojim najbližším a priateľom poskytla bezpečný a pokojný prístav.


Kde nájde pokoj


Raky prirodzene ťahá ich potreba po pokoji a tichu ďaleko od ruchu mesta na vidiek, ideálne do domčeka kdesi blízko pri vode. Je to ich živel, ktorým sa radi obklopujú. Vlastne potrebujú mať okolo seba čo najviac prírodných prvkov – napríklad kvetov, prírodných materiálov akými sú kameň a drevo a tiež jemné a upokojujúce vône, v tomto prípade hlavne mätu.


S mätou sa spája aj jemná zelená farba, ktorá je typická pre znamenie Raka. Zelená ako farba prírody ich neustále priťahuje. Odporúčame ju kombinovať s bielou vo všetkých jej odtieňoch, a pre dodanie luxusného nádychu pridávajte striebro.

obyvacka
obyvacka
Zdroj: unsplash.com


Láskyplný domov


Obývačka je pre ženu Raka miestom, kde bude mať mnoho osobných spomienok a predmetov z jej obľúbených zbierok. Áno, Raci sú zberatelia, potešia ich hlavne starožitnosti pripomínajúce staré dobré časy plné nostalgie, nie však gýču.


Avšak miestnosť do ktorej investuje každý Rak najviac energie je kuchyňa ako bijúce a pulzujúce srdce ich domácnosti. „Račica“ nielen dobre varí a pečie, ale je aj vynikajúca organizátorka, ktorá pripraví príjemné pohostenie či slávnostnú hostinu – a celá rodina sa pri jej stole vždy rada zíde!

Pozrite si v našej GALÉRII, ako by mal mať rak zariadený svoj interiér.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
26.11. 2019 12:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44