15.9. 2020 9:00

Ak by nešla na futbal, nemala by takýto krásny dom. Viete, o kom je reč?

15.9. 9:00

Ak by nešla na futbal, nemala by takýto krásny dom. Viete, o kom je reč?

Foto: archív

Keď si sympatickú blondínu Pamelu Anderson všimol kameraman na futbale, ihneď zaujala rôzne reklamné agentúry a manažérov, ktorí jej ponúkli prácu. Za honoráre si v krátkom čase mohla kúpiť dom v Malibu a začať hviezdny život. Pozrite, ako si známa plavčíčka zariadila bývanie.

Pamelu Anderson preslávil seriál Baywatch, nespočetné plastiky, škandály a striedanie partnerov. Svoj život si užívala na pobreží Tichého oceána, kde vlastnila v tom čase jeden z najkrajších domov.

Splnené priania

Túžila po bazéne s morskou vodou - mala ho, chcela mať figy a olivovníky v záhrade - nebol to žiadn problém, páčilo sa jej, ak mal niekto v dome pianíno - ani to nebol problém. Pamela skrátka zarábala vďaka svojej postave a peknej tváričke milióny, a tak si mohla dovoliť všetko, po čom túžila.

Pamela Anderson má v spálni vaňu.
Pamela Anderson má v spálni vaňu.
Zdroj: mls.com

Kalifornské slnko v interiéri

Interiér v dome je prepojený s exteriérom aj tým, že architekt použil veľa skla a biely lakovaný nábytok, ktorý odráža žiaru kalifornského slnka. V obývacej izbe s otváracami dverami k bazénu je väčšina nábytku a stien v bielej farbe, čo umožňuje vyniknúť farebným doplnkom.

Vaňa v tvare člna

Na poschodí je spálňa, v ktorej okrem vane v tvare člna zaujme aj stena, pripomínajúca pokojnú hladinu mora. Zo spálne je vchod na terasu s priehľadným sklom, takže aj odtiaľto je, či už z postele alebo vane, nerušený výhľad na oceán. Viac si pozrite v galéii článku a tiež vo videu.

autor:  Daniela
15.9. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44